Yeni Astra mı?,Yeni Cruze mu? Yoksa Bravo mu?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze eski motorda ve H kasadaki motorlara opel garantili lpg takıyor. ama yeni astra ve yeni 124 hp olan cruze motorları farklı. opel asla lpg taktırmıyormuş. zaten yetkili servislerede eğer takarsanız garantinizi kendiniz verirsiniz demiş. buda kimsenin işine gelmiyor.
Dün akşam Bravoyu inceledim. Araç güzel ama yinede bir Fiat ucuzlupu var :D hatta punto evo bravodan daha kalteli duruyordu :) Bu sırada Gulietta incelem imkanı buldum, bildiğin bravonun dışını değiştirmişler. Kasa çok şık ama içi başarılı değil. Mini cooperlardaki gibi tuşlar falan koymuşlar bence olmamış.
308 ve özellikle sorunlu otomatik şanzumanı olan corollayı düşünmüyoruz. Galiba mevcut araca binmeye devam edecekler :D

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen fiata gidip 45 bin tl vermek..o yuzden satamıyorlar ya aracı

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu seçenekler dahilinde astra , ama yeni golf ve civic daha mantıklı.

snadir60@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılanları okudum dediğiniz araçların çoğuna bindim astranın üzerine tanımam ancak lpg olsun diyorsan yeni cruze daha mantıklı geliyor eskisi çok hantaldı zaten 14 hp daha güçlü eskisine göre buda o zafını kapatacaktır bence.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota corolla otomatik dizel 1.4 motor d4d 49650 tl fiyatı var..çok yüksek..sanırım en uygun seçenek cruze..bu arada fiat fiorinoya 1.3 95 beygirlik start stop motor koymuşlar..yeni astranın motoru sanırsam...hey gidi fiat hey..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor farketmez Astra. Fiat 3 yaşında tıkırdar.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.daha bugün curuz un 124 hp lik aracına bayide bindim ve test ettim almaya niyetlenmiştim.aracın beygir gücü yükseltilmesine rağmen hala hantal abart ekzoz varmış gibi bağırıyor ama gitmiyor araç.Bende tasarım olarak çok beğeniyorum ama sırf o yüzdende almak istemedim.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.daha bugün curuz un 124 hp lik aracına bayide bindim ve test ettim almaya niyetlenmiştim.aracın beygir gücü yükseltilmesine rağmen hala hantal abart ekzoz varmış gibi bağırıyor ama gitmiyor araç.Bende tasarım olarak çok beğeniyorum ama sırf o yüzdende almak istemedim.

Deviri nasıl kullandınız? 2500-3000 arasımı?