Yeter artık!!!!

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi izledim haberlerde çok kötü bi durum allah sabırlık versin ölenlerin ailelerine yaralılarada allahdan şifaa sen verme yarrabbim

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Allah sabırlar versin çok zor yaaa ... :eek: :( :cry:

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah geride kalanlara sabır versin... Prenses 62 kişilik mi ? 30 yaralı + 32 vefat = 62 muavin fazla yolcu almadık demiş. 62 koltuk varmıydı prenseste ? (yanlış anlamış olabilirim)

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ölenlere Allahtan rahmet kalanlara başsağlığı diliyorum..Gerçekten bende haberi ilk okuduğumda etkisi altında kaldım..Çok kötü bi durum...Yapılan açıklamada prenses otobüslerin max 46 kişilik kontenjanları malesef yaklaşık 63 kişiye çıkmış...Bu minicik yüreklerin ne günahı vardı...Doğru düzgün firmalarla 2 otobüs halinde gidilebilirdi...Bence burda yollardaki denetimsizliğinde payı var..Adam o kalabalık otobüsle İzmirden o kadar yol gidiyor ve bi yetkilide kontrol etmiyor..Yetkililer ancak şehiriçinde camları filmli araba çevirsinler...GErçekten arkadaslar dikkati elden bırakmayalım..Unutmayınki biz trafikte iken geride bizi düşünen onlarca sevdiklerimiz var....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bilmiyorum ama okul idaresinin de çok başı ağrıyacak gibi.Ama ne kıymeti var olan zaten olmuş artık :cry: Biraz daha fazla para kazanmak için değer mi :mad: Geçenlerde bizim okul da Çanakkale gezisi düzenledi yine sıkış tepiş gitmiş çocuklar ... :(

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kötü olmuşş allah anne ve babalara sabır versin
tamamen ihmalkarlık bence yazık çok yazık

yolda yol değil zaten :(

Son düzenleme:

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya sabır çekiyorum...

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateş düştüğü yeri yakıyor....ne okul idaresi ne şöför ne muavin bunların canı yansa ne olur yanmasa ne olur biz milletçe ders almaktan aciziz bu konularda...olan minicik yavrulara oldu...bu gibi gezi vb organizasonlarda aslında özel bi denetim olması gerekiyor hatta gerekiyosa velilerden oluşan bir heyet ( okul aile birliği olabilir ) organizasyonu denetlemeli...

Allah sabır versin ailelere...