Yeter artık!!!!

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otobüste sürüsüne bereket insan var ve hepsi kucak kucağa...işin daha vahimi bir sürü veli ve öğretmen de var ama hiçbiri kardeşim böyle gidemeyiz demiyor...46 kişilik otobüs 63 yolcu...allah rahmet eylesin

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu olay beni çok üzdü ve otobüs sürücülerine olan kızgınlığımı iyice arttırdı.son on yıldır bu araçlara binmiyorum çünkü hiç bir zaman güvenmiyorum.eskiden babacan,hatırlı ve akıl danışılan otobüs sürücülüğü artık eli direksiyon tutan herkesin yaptığı bir iş oldu.tabiki içlerinde hala düzgün insanlarda var.ama artık otobanda yanımdan tam gaz geçen,2 şerit yolda hız sınırı 90 km olan bir yolda arkama 2 metre yanaşıp deli gib selektör yapıp gitsene diyen,sinyali vermenin sollamaya çıkmak için yeterli olduğunu gören tipleri gördükçe bunları bir kaşık suda boğasım geliyor.10-12 yıldır fırsat buldukça yılda 7-8 kez samsun yada kastamonuya akrabalarımın yanına kaçarım yada egeye veya güneye tatile.ama malesef her seferinde mutlaka bu tiplerden bir ikisine rastlıyorum.
o güzelim çocukların ve büyüklerinin hesabını nasıl verecekler.umarım özellikle şehirler arası yolda polis ve jandarma kontrolleri artar ve kurallara uymayan herkesin frenlenmesi sağlanır.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye hep aksaray bu arada.

O yol tek şerit ve dümdüz. Aksaray'dan Konya' ya kadar bir tane bile viraj görmeden, virajın içine girmeden gidersiniz. Yani uyumaya müsait bi yer. Maalesef Aksaray da bu acı kaza ile anıldı. Ölenlere rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçde olsa bende başsağlığı diliorum.Allah acil sabırlar versin.O acıya da nasıl dayanılır bilmiyorum ki :cry:

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ailelere allah sabır wersin

ceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf allah yakınlarına sabır versin:cry:
çok kısa oldu bizim şirket aracıda böle bi kaza yaşadı bu aralar çok hassas bi dönemdeyim hatta delircem yani...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah ölenlere rahmet,geride kalanlara sabır,sorumsuz ve dikkatsiz sürücülerede insaf ve akıl fikir versin versin...