0 aldığım astra classıc III e LPG taktırmalımıyım??

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bide bölye birşey var dediğiniz gibi :D halbuki almanyada lpg arabaya değer katan unsurlardandır..
abi işte insanlar bilinçli. burda lpg li arabaya ölü gözüyle bakılıyo işini gerçekten çok iyi yapan ustalar oldu sektör de gittikçe gelişti her geçen gün teknoloji bi adım daha ilerliyo lpg her açıdan kazançlı bi yakıt en azından çevreye daha duyarlı bu bile yeter herşey için eskisi gibi lpg takılmış araçlar çekişten düşmüyo. Bazı markalar bile sattıkları 0 araçlara lpg kit hediye ediyolarsa oturup düşünmek lazım

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla beklediğin hata en kısa zamanda taktır derim ben ..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
%40 kazanç %1 performans kaybı. Hiç düşünme ben 2 sene Benzinde bindim aracıma 2 sne boyunca 4.000TL ye havaya atmışım...

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değmez öylemi benzinde bir araç en kötü 30-35 kuruş yakıyor lpg takılınca en kötü 10 kuruş yakıttan kar oluyor en basit örnek

ben taktırın derim ayrıca sıralı sistem lpgler performansta pek bir kayıp göstermiyor.

Arkadaşlar Yanlış Anlaşılmasında Baslık 0 Araç Aldm Lpg Taktırmalımıyım degıl mı ? evet keske dızel alsaydı yanı lpg ye en kotu 1.500 Tl Fln verecek yanılmıyorsam 2-3 mılyar daha verıp dızel alabılrdı yanı :S Ha Ben Cok yol yapmıyor ıse benzınlı kullanması taraftarıyım Performans alır vs vs bu baslık acıldıgına göre arkadas ztn meyilli lpg taktırmaya :D

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık bu devirde performans düşünülecek zaman değil benzin almış başını gitmiş artık gaza basmaktan korkuyorum su gibi benzin yakıyor araba.... En babası parası olan GOLF Comfortline TDI 105 PS almalı şu anda en az yakan araç. bu opelin dizeli bile çok yakıyor benzinli ile arasında ucuk bir rakam yok.. favorim LPG yerine dizel motor araçlar tercih edilmeli arkadaş artık sıfır araç almış LPG den başka çıkarı yok..

pen6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opellere garanti onayı daha verilmedi landi renzo sadece cruze araçlara takılıyor oda 109 beygir olanlara taktırırsan aracın garanti dışı kalır

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opellere garanti onayı daha verilmedi landi renzo sadece cruze araçlara takılıyor oda 109 beygir olanlara taktırırsan aracın garanti dışı kalır

Yetkılı Servıs Astra Classıc III'Lere Takıyor Garantı Kapsamı İçinde Diyebiliyorum

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

bana gecen hafta mesaj geldi garanti kapsamına cıkmadan lpg yetkili servislerimizde taktırabilirsiniz diye.

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet lpg ye meyilim var arkadaşlar cunku 5 yıldır eski aracım 2000 model golf te lpg kullandım zavoli marka ve cok memnundum ama bu arac yeni diye kıyamıyorum sanki lpg taktırırsam yol bilgisayarını kullanamıyoruz dimi benzine göre ayarlı sanırsam o.Bunun dışında zavoli markayı önerirmisiniz opel için??