1.4 turbo motor sesi

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 turbo motor sesi

omergokbulak link' Alıntı:
bursa ya gitmeniz hiç birşeyi değiştirmez! servis opel servisi sonuçta! siz izmir le bi temasa geçin bence sorunum halledilmedi falan diyin gerekirse video yu onlara gönderin.
burdakiler klasik uygulama bilgisayara takıyodur (hata vermiyor) klasik cevap diyerek sorumluluğu üzerlerinden atıyolar!
yok bölge müdürüne dosyam yollanacakmış incelenecek falan dediler.ya servisler dalga geçiyor resmen sağ ön a direğinden gelen tıkırtıları izole ettik dediler dün fark ettim içindeki kablolar tak tak diye vuruyo yine.almanyanın mail adresini bulamadım bir bulsam mail aracılığıyla iletişime geçeceğim.izmiri aradım müşteri ilişkilerine yonlendirdiler onlarda orada habire aynı kişiye dert anlatıyorum kayıt açıyorlar başkada birşey yok.servise aracı bırakmaktan benzin yetiştiremez olacağım ha bire bitmeyen test sürüşleri var ama sonuç yok

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

ozann link' Alıntı:
[quote author=omergokbulak link=topic=2541.msg58486#msg58486 date=1321740154]
bursa ya gitmeniz hiç birşeyi değiştirmez! servis opel servisi sonuçta! siz izmir le bi temasa geçin bence sorunum halledilmedi falan diyin gerekirse video yu onlara gönderin.
burdakiler klasik uygulama bilgisayara takıyodur (hata vermiyor) klasik cevap diyerek sorumluluğu üzerlerinden atıyolar!
yok bölge müdürüne dosyam yollanacakmış incelenecek falan dediler.ya servisler dalga geçiyor resmen sağ ön a direğinden gelen tıkırtıları izole ettik dediler dün fark ettim içindeki kablolar tak tak diye vuruyo yine.almanyanın mail adresini bulamadım bir bulsam mail aracılığıyla iletişime geçeceğim.izmiri aradım müşteri ilişkilerine yonlendirdiler onlarda orada habire aynı kişiye dert anlatıyorum kayıt açıyorlar başkada birşey yok.servise aracı bırakmaktan benzin yetiştiremez olacağım ha bire bitmeyen test sürüşleri var ama sonuç yok
[/quote]

yapılacak her şeyi yapmışsınız sanırım! bir avukatla falan görüştünüz mü? sonuçta bir arıza var ve çözüm yok aracınız garantili en bu yapılır heralde?

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tücetici haklarına gideceğim artık ancak son görüşmemde aracımın dosyası bursaylada ilgilenen bölge müdürüne yollanacaktı ordan haber bekliyorum.istanbulla bursa farklı bölge müdürlerine sahipmişte ona gidecek dosyam işte.eğer orasıda servs gibi boş çıkarsa davadan başka çarem yok hatta bunları mektup yazıp videoları ekleyip almanyadaki tanıdıklarım aracılığıyla GM'e direk ulaştıracağım.gerçektende bu konunun beni ne kadar yorduğunu tahmin edemezsiniz.gece uykularıma giriyor artık evill2

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Allah kolaylık versin inşallah bu yazdıklarına gerek kalmadan halledersin.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ses diğer forumdaşlardada çıkıyormu acaba?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
bu ses diğer forumdaşlardada çıkıyormu acaba?

Valla sn. ozann sizdeki sesi duyunca benden gelen ses, hoş bir seda, bir fısıltı oldu. Sizin arabada birşey bağırıyor ben bozuğum, yakında kendimi dağıtacağım diye. Bu sesin çıktığı bir hava koşulu, sürüş süresi veya tekrarlanabilir bir süreç var mı hemen ardından arabayı servise sokabileceğiniz? Yukarıda da konuşmuştuk servisin kendi duymadığı ses çıkmamış sestir. Ama bu sesi çıkartan her ne ise bana pek güvenilir ve uzun ömürlü gelmedi. Kısa zamanda çözüme kavuşturabilmenizi dilerim.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
kusura bakmayın direk linki verebilecek kadar zamanım oldu

http://youtu.be/AQMjgoo79jQ
Yok böyle bir ses!!! Gerçekten oldukça yüksek tondan çıkan tırıltılı turultulu bi ses bu. 1.4T'lerin zincirli olmasından dolayı motorun atmosferiğe göre bir miktar daha gürültülü çalıştığı doğru, fakat sizin kaydettiğiniz ses normal motor sesinden farklı geldi bana. Bir an önce konuyu ciddiye alacak bi servise gitmekte fayda var.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahh işte bunu ne müşteri hizmetleri nede servisler ciddiye alıyor

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
ahh işte bunu ne müşteri hizmetleri nede servisler ciddiye alıyor

Kafalarina vura vura ciddiye aldirin derim sn. Ozann, ciddi birsey olabilir bu ses. Hatta olabiliri bile fazla olabilir.