1.4 turbo motor sesi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 turbo motor sesi

çok tatlı bir ses değil mi :) İnsanın ruhunu okşuyor. Nissan ın 2 lt lik turbosunda öyle bir ses vardı ki yüklenince resmen jet türbin inin yanındaymışsın gibi muazzam bir ıslık sesi. O daha da bir başka tabi.  steeringwheel

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Benimki ufak, 1.4 ne de olsa. Ama bunun sesi ıslıktan ziyade biri kulağına üflüyormuş gibi. (:) Tatlı ki ne tatlı. :)

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kusura bakmayın iş yoğunluğundan fırsat bulamadım ama dediğim motor sesinin 3 gün onceki halini videoya kaydettim ve youtube'a upload ediyorum birazdan linkide vereceğim umarım aynı sestir bahsettiğimiz şey:S

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada perşembe akşam dayanamayıp yol yardımını aradım usta yolladılar erdemir'den gece 10:15 te, usta gelene kadar motor çalışır vaziyette bekledi ister istemez motor ısınınca ses biraz azaldı ancak usta gelince bu doğal abi zaten garantide sesi yapmıyor şu an ama videoda çıkmış.videodakide rüzgar sesinden boyle geliyor galiba falan diyip ses yok diye notunu alıp gitti.bu arada iyice yapsın bozulsun zaten garantide demeyide unutmadı sağolsun!

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

çok baskın bi ses resmen dizel sesi gibi! usta nasıl normal dedi hayret! bu ustaların bazıları çırak bile etmez!
bence siz bunu daha bilindik iyi ustaları olan bi servise gösterin.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
çok baskın bi ses resmen dizel sesi gibi! usta nasıl normal dedi hayret! bu ustaların bazıları çırak bile etmez!
bence siz bunu daha bilindik iyi ustaları olan bi servise gösterin.
ya ben anlatamıyorum yada cidden benle dalga geçiyorlar. 3 kere servise gitti 2 tanesi farklı servislerdi bunların ve toplamda 2 farklı yerde 5 gün kaldı aracım. buralarda bu seslerin olmadığını söylediler.Şöyle brşey var elimde 5-6 tane video var ve müşteri ilişkileri dahil olmak üzere herkes ses serviste olmamıştır diye cevap vermekte.araç trakör gibi çalışıyor bıktım cidden bunlarlar uğraşmaktan.aracımı aldığım yere istanbuldan bursaya götürmem gerekecekmiş sorunla ilgili bir kanıya varabilerlerse opeldekiler.yarın diğer videolarıda koyacağım sizin düşüncelerinizde önemli benim için çünkü cidden forumu açıp okutturacağım servitekilere.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

bursa ya gitmeniz hiç birşeyi değiştirmez! servis opel servisi sonuçta! siz izmir le bi temasa geçin bence sorunum halledilmedi falan diyin gerekirse video yu onlara gönderin.
burdakiler klasik uygulama bilgisayara takıyodur (hata vermiyor) klasik cevap diyerek sorumluluğu üzerlerinden atıyolar!