1 depo yakıtla şehiriçi kaç km gidersiniz

Onur Alpay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamünaleyküm değerli Opel kullanıcıları 2011 model 1.3 Opel Astra h kasa aracım var İstanbul Küçükçekmece civarında kullanıyorum yeni aldım 300 TL ye 20 gün önce depo doldu suan 460 km de ve yarının bir çeyrekten biraz daha altına düştü kullanan varsa şehir içi kaç km yapıyor acaba benim verdiğim rakam normal mi Bilgi verir misiniz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Selamünaleyküm değerli Opel kullanıcıları 2011 model 1.3 Opel Astra h kasa aracım var İstanbul Küçükçekmece civarında kullanıyorum yeni aldım 300 TL ye 20 gün önce depo doldu suan 460 km de ve yarının bir çeyrekten biraz daha altına düştü kullanan varsa şehir içi kaç km yapıyor acaba benim verdiğim rakam normal mi Bilgi verir misiniz

Ben benzinle söylediğiniz rakam kadar yol gittiğimi görünce oturup ağlamak istedim :) Bence gayet mantıklı değerler hocam. Hele şehir içi ve istanbul için çok çok iyi.

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen ay 2011 model j kasa 1.3cdti aracımla 486km yol yaptığımda daha yarıya tam düşmemişti.

Düz mantık bakarsak 950km falan gideceğini var sayıyorum [emoji849]

• Beğen
Tepkiler: Onur Alpay

onurhoja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 astra J dizel arac 55 litre depo 340 tl'ye doluyor...düzenli 10.000 km'de bir bakım yaptıran biriyim...araç. 113.000'de...son bakımda liqui moly 5.30 yağ ve ceratec seramik katkı maddesi koydum aracıma ve depoyu full doldurdum...araç şehir içi ortalama 1000 km hatta biraz üstü gidiyor...bu arada koyduğum yağ ve katkı maddesinden sonra motor sesinde dikkat çekici bir şekilde azalma oldu özellikle rolantide çok sessiz hale geldi ve aracın gidişi çok rahatladı...sesten rahatsız olan arkadaşlara tavsiye ederim...