100 bin tl bütçe araç tavsiyesi

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araç değiştirme zamanı geldi bütçe 100,bin kafamda 3 araç var
kriterlerim çokta karmaşık değil güç ve hız değil ana ihtiyacım konfor
( konfor konfor konfor ) şehir içi çok geziyorum iş gereği gezmek zorundayım çok gezdiğim içinde konfor şart. yakıtı, hızı, torku felan önemli değil rahatlık sağlasın yeter.

1.vw cc 2.0 tdı otomatik
2.insıgnıa 2.0 tdı otomatik
3.volvo s60 1.6 powershift

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bmw f30 316 veya 320

Senin listeden volvo

Son düzenleme:

Lencom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes A180 AMG çok deli araba

asus zenfone 6

Arkadaş hızlı araba istememiş konfor diyor, Madem şehir içi çok geziyorsunuz size uygun konforlu bir dizel araç söyleyeyim : vw passat highline.. ( bu aracı kullandım, içinde kendinizi kral gibi hissedersiniz, diğer araçlar sadece eskort araç kalır :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim öyle bi param olsa alcağım araba f30 kasa bmw olurdu.. Konfor güzellik prestij hepsi 3 kasada , sıfırı olmaz ama çok iyi durumda 2.el

Arkadaşlar geçen bmw bayisinde çok güzel 2.eller var diyolardı, istanbulda ama hangi bayi bilmem

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f30 bmw alırdım . 3.20ed 8 ileri şanzıman 7-8 lt arasıda yakıtı var paşalar gibi binerim...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bmw f30 316 veya 320

Senin listeden volvo
Bende 3 araç içinde en çok volvo ya sıcak bakıyorum

Mercedes A180 AMG çok deli araba

asus zenfone 6
mercedesler e serisi hariç diğerleri yıldıza para vermek oluyor denedim konfor iyi değil

Arkadaş hızlı araba istememiş konfor diyor, Madem şehir içi çok geziyorsunuz size uygun konforlu bir dizel araç söyleyeyim : vw passat highline.. ( bu aracı kullandım, içinde kendinizi kral gibi hissedersiniz, diğer araçlar sadece eskort araç kalır :)
cc ve passat aynı farkları pek yok highline biliyorum ama cc de aynı konforda ve konforları aynı iken azda dış görüntüsü olsun :)

Benim öyle bi param olsa alcağım araba f30 kasa bmw olurdu.. Konfor güzellik prestij hepsi 3 kasada , sıfırı olmaz ama çok iyi durumda 2.el

Arkadaşlar geçen bmw bayisinde çok güzel 2.eller var diyolardı, istanbulda ama hangi bayi bilmem
f 30 kasa hangisi şimdi araştırayım

f30 bmw alırdım . 3.20ed 8 ileri şanzıman 7-8 lt arasıda yakıtı var paşalar gibi binerim...
f30 şuan araştırıyorum ama bmw sevemedim nedeninide bilmiyorum ama bmw ve audı bana sıcak gelmiyorlar 2 araçta süper aslında ama sevemeyen benim sıkıntı bende galiba
ama bu kadar insan f 30 demişse vardır bir bildikleri

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konfor deyince bmw audi mercedes olmali sanirim koltukta oturma bicimini bile onlar belirliyor sanki böyle daha rahat oturursun der gibiler :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

basaranofficial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araç değiştirme zamanı geldi bütçe 100,bin kafamda 3 araç var
kriterlerim çokta karmaşık değil güç ve hız değil ana ihtiyacım konfor
( konfor konfor konfor ) şehir içi çok geziyorum iş gereği gezmek zorundayım çok gezdiğim içinde konfor şart. yakıtı, hızı, torku felan önemli değil rahatlık sağlasın yeter.

1.vw cc 2.0 tdı otomatik
2.insıgnıa 2.0 tdı otomatik
3.volvo s60 1.6 powershift

Liste içinde en dandiği insignia. CC ve s60 olabilir ama s60 'ı sürdüm yanlız d3 dü o 2012. s60 çok da güzel bir araçdı.
O fiyatlara c180 , a4 , 2012 civarı 3.20 d , peugeot 508 olabilir. Bunları da düşün

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuya dönüş yapamadım kusura bakmayın lütfen listemdeki araçların üçünüde alamadım araç araştırması yapıyordum ki bir arkadaşım bende mercedes e220 cdı Avantgarde 2009 120 binde olan aracım var ve sıkıntım da var gel sana vereyim dedi ve 110 bin tl anlaştık araç cüsse hariç aradığım herseyi sundu fiyat konusunda bakmadım 110 bin işimi görür deyince bende aldım herkese teşekkürler.