2004 Astra G Fiyatı ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir yakınımda 2004 1400 cc lik Astra G var, araç 50.000 km civarında ve bir iki yerinde çizik nedeniyle boya var. Aracına 25.000 TL teklif etmişler, ben de sakın satma dedim. Piyasa çok fena, insan bugün sattığı aracını aynı fiyata iki gün sonra tekrar geri alamıyor :(.

sametayta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben bundan iki ay önce astra g hb 2004 elegance full olanı 31. 500 e aldım pazarlık falan 31 e geldi biraz sabır bir de para cebinde olacak o kadar şimdi bu fiyata bu araba zor diyorlar ben alırkende zordu ama yakaladım ve arabamda sadece ön iki çamurluk zincirrden dolayı boyalı şansıma araç sahibide hassas bi satıcı harika işçilik kısaca bekle sabret ve kaçırma bu kadar ...

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim yorumlarınız için teşekkür ediyorum.Fiyatta anlaşamadığımız için arabayı almaktan vazgeçtik.Hasar kayıtlı arabaya 31.000 lira çok diye düşündüm.2004 astra G Enjoy paketine bile cok uçuk fiyatlar istiyorlar.Ama diğer taraftan da arabaya ailecek ihtiyacımız var.Bilmiyorum nasıl bulucaz temiz bi Astra G :)

abdullah38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2001 astra g edition mauel vites 130.000 kmde servis bakımlı kışlık jantı ve kışlık sıfır lastiği-yedek kumandası- kitapçıkları olan arabaya 28250 verdim aldım iyikide almışım diyorum değişen-boya yok sadece arka çamurluk ağzında 10cm boya var çervemdekiler çok para değilmi dediler önemli olan sizin sevmeniz kimsenin lafına bakmayın aracın orjinalliği kadar bakımlı olmasıda önemli

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi haklısın orjinalliği kadar bakımlı olması da önemli de kimse arabasının ederi kadar fiyat istemiyor ki.2 aydır sahibindene bakıyorum uçuk fiyatlar hep.Elden araba almakta benim için imkansız gibi birşey,Amasyanın küçük bi ilçesinde oturuyorum :) Yani şuda bi gerçek ki temiz Astra G ye verilebilcek en yüsek fiyat 30.000 tl.G kasa astraya 30.000 lira veriyorsam temiz ve boya sıkıntısı olmayan bi araçta istemek hakkım diye düşünüyorum :)

abdullah38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen kardeşim o kadar para veriyorsan herşeyi tam olmalı ağır bakımı-lastikleri-aküsü vs.. opelin kötüsü baş ağrıtır yerli araba değilki 1000-2000 tlye toplanmaz bunlar

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sitede temiz bikac tane astra g var,onlara 33.000 - 36.000 Tl arasi fiyat yaziyorlar :) bu piyasada araba alamiycaz gibi.Yaza girdgimizde fiyatlar iyice articak.Arabasiz kaldik koca Turkiye de :)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra tercıh edılır bence.yınede galerıcı rıskını atlamamak lazım ne dıyorsa hepsı yalanmıs gıbı degerlendırıp bastan sona ıncelenıp alınabılır

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi onceki vectrami servise sokmadan expertizsik aldik elimizde patladi.Galericide olsa expertize sokmadan daha araba almicam.Benim tercihim vectradan yana elagance donanim bakimindan zengin.Babamin ise astradan yana.henuz arac sahiplrleriyle gorusmedim umarim biriyle anlasiriz :)