2005 Corsa 1.2 Lastik tavsiyesi

kanavar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracı bir ay önce aldım. üstündeki lastikler az kullanılmış ama bazı yerlerinde çatlak hatta şişkinlikler var. bir aydır sıkıntı yok ama güvenemiyorum. lastikler yatmaktan bayatlamış. yeni lastik için tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim. tekerler 13". şimdiden teşekkürler.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer 1000 lira gibi bütçe ayırırsanız bence en azından 14 ama tavsiyem 15 janta geçmeniz. bu bütçe ile iyi bir takım lastik de alırsınız. Lastik olarak nokian tavsiye edebilirim. Avrupanın en sessiz lastiği ve110 yıllık bir firma her ne kadar ülkemizde pek duyulmamış olsa da. Ama hazır lastik değişimi yapılacakken kesinlikle jantlar değişmeli yol tutuşunuz çok farkedecektir.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oırjinal ebattan vaz geçme, araban ekomomi arası ebat değiştirirsen yakıtın artar, araban ağırlaşır ataklığını kaybeder,
ben 2 tıldır lassa kullanıyorum fiyat iyi kalite konusunda birsıkıntı yaşamadım

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.2 motor 15 jantı kaldırmaz yakıtın artar aracın bağırır durur

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiğiniz zaten küçük olduğu için en iyi marka bile çok para değil bu yüzden goodyear-michelin-birdgestone bakın derim aralarında bu ülkelerin yollarına göre en iyisi bana göre bridgestone...

Ama bütçem kısıtlı derseniz petlas ve debicaya bakın daha da altına bakmayın derim

kanavar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. şu an yeni jantlar için bütçe ayırmam güç, dolayısıyla ebat olarak eski jantlara devam :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Michelin gibi yumuşak hamurlu lastikler asfalt zeminlerde konfor+yakıt tüketimi açısından çok iyidir ama bizim buranın yolları bozuk, ara ara da araziye falan çıkıyorum derseniz zorlu koşullarda yumuşak hamurlu lastikler çabuk yıpranır. Jant ebatı ile ilgili olarak da arkadaşlarla aynı fikirdeyim (her zaman için orjinali neyse doğrusu da odur)

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben goodyear gt3 den lassa atractaya geçerken tereddütlerim vardı ancak lassa goodyearı aratmıyor fiyat performans açısından lassayı tavsiye edebilirim.