2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

spitemre link' Alıntı:
Heheheheh 011zaa 011zaa bende bakıyorum cosmo far bulursam uyguna alıcam hemen sırada ve son olarak bu kaldı bunuda yaptımmı benım aaraba oldu cosmo greatt greatt

Emre bey farlara xenon balastları dahilmiydi? bizim araçlarda philips dahil tüm xenonlar arıza ışığı yakıyor diyorlar. Ben çıkmacıdan balastları  ve ampulleri de almayı düşünüyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:
Mücahit ևok zor be kardeşim ama opel buna bi çözüm bulmalı  general_mmmmmmm

Ankara caddelerinde AFL'li Astra J gördüğümde çok kıskanıyorum yahu... MAşALLAH arabalarınıza...

Bi-Xenon ve Led Gündüz Farı muayene, maliyet, yapım zorluğu vs. nedenlerden dolayı uzun bir süre benim için hayal olacak gibi :)

Uygun yollu çözüm bulan olursa lütfen bilgilendirsin.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Emre bey farlara xenon balastları dahilmiydi? bizim araçlarda philips dahil tüm xenonlar arıza ışığı yakıyor diyorlar. Ben çıkmacıdan balastları  ve ampulleri de almayı düşünüyorum.

Zaten dedıklerım cosmo degıl ledlı sport farıydı bende bakıyorum uzun zamandan berı saglam cıkma cosmo farı ben bulursam xenon degılde yıne beyaz ampul yaparım h7 mercekle

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

spitemre link' Alıntı:
Zaten dedıklerım cosmo degıl ledlı sport farıydı bende bakıyorum uzun zamandan berı saglam cıkma cosmo farı ben bulursam xenon degılde yıne beyaz ampul yaparım h7 mercekle

Bence sport farı gereksiz harcama olur. Hella mercek 250, taktırmak için 100-150 vereceksin hem de far sökülecek. 350 fazladan verip cosmo farı almak lazım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Bence sport farı gereksiz harcama olur. Hella mercek 250, taktırmak için 100-150 vereceksin hem de far sökülecek. 350 fazladan verip cosmo farı almak lazım.

Aynen aynenbende oyle dusundum zten soran olunca soylıyım dedım aklımda var bulursam sanada haber verırıım temız far cosmo

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi siz şu uydurmasyon ledli far için mi çarşıyı ayağa kaldırdınız? :)

Yahu altında mercek olmadıktan sonra led değil neon olsa ne olur? Sarı ampul ile inanılmaz derecede sırıtıyor, xenon taksan merceksiz olmuyor, mercek takmaya uğraşsan farı açmak zorunda kalıyorsun ve orijinalliği kalmıyor.  Tam bir dert bu far, bakmayın siz... Normal sport farını söküp bunu takmaya bence değmez.

AFL özelliği olmadan sadece Cosmo farının servis fiyatı ne kadar? Bununla uğraşmaya değecek kadar çok mu?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

REC link' Alıntı:

Yahu altında mercek olmadıktan sonra led değil neon olsa ne olur? Sarı ampul ile inanılmaz derecede sırıtıyor, xenon taksan merceksiz olmuyor, mercek takmaya uğraşsan farı açmak zorunda kalıyorsun ve orijinalliği kalmıyor.  Tam bir dert bu far, bakmayın siz... Normal sport farını söküp bunu takmaya bence değmez.

AFL özelliği olmadan sadece Cosmo farının servis fiyatı ne kadar? Bununla uğraşmaya değecek kadar çok mu?
045thumbsuprecai hocam bu yorumun tam yerinde oldu.haklisin maceraya gerek yok

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

REC link' Alıntı:

Cosmo farının teki 1700 TL, balastlar 1400 TL, ampul tek 140 TL. Toplamda 5100 TL'cik  :)

ևıkmacıdan farları 700-800 liraya çiftini, balastları da 300-400 liraya alabiliriz.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Cosmo farini taktiktan sonra arabanin sellektor kolunuda sokun :) nasil olsa bidaha uzunlari kullanamayacaksiniz. Arkadaslar bu kadar dert ediyosunuz niye alirken cosmo donaninli almadiniz bu tarz modifikasyonlar cok pahali ve orjinalligi yakalamak cok zor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Muarrem link' Alıntı:
Cosmo farini taktiktan sonra arabanin sellektor kolunuda sokun :) nasil olsa bidaha uzunlari kullanamayacaksiniz. Arkadaslar bu kadar dert ediyosunuz niye alirken cosmo donaninli almadiniz bu tarz modifikasyonlar cok pahali ve orjinalligi yakalamak cok zor.

Cosmo farının içindeki merceği söküp mercek takarak uzunları kullanabiliriz.

AFL için o kadar fark verilebilir ama benim gibi edition alanlar ne yapsın? Ben bu işe kafayı taktım yapacağım da. Benim için hobi bu işler. Farları söküp hella mercek takacağım 200 TL mercek 250 TL'de photon 4300k xenon kit. 450 TL maliyetle bi-xenon farlara sahip olacağım. H7 olduğu için muayende normal ampullleri takarız.