2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

madmax50 link' Alıntı:
Cosmo farının içindeki merceği söküp mercek takarak uzunları kullanabiliriz.

AFL için o kadar fark verilebilir ama benim gibi edition alanlar ne yapsın? Ben bu işe kafayı taktım yapacağım da. Benim için hobi bu işler. Farları söküp hella mercek takacağım 200 TL mercek 250 TL'de photon 4300k xenon kit. 450 TL maliyetle bi-xenon farlara sahip olacağım. H7 olduğu için muayende normal ampullleri takarız.

Bir edition kullanıcısı olarak katıliyorum

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

cosmo farındaki merceğin içindeki uzun kısayı yapan klape aynı zamanda yagmurlu sisli havalarda yoldaki ışık çizgisini de değiştirebilsin diye 360 derece dönen; her tarafı farklı ışık çizgisi veren ve step motor tarafından kontrol edilen bir silindire benzer. ayrıca merceğin sağ ve sol dönüşleride ayrı bir motor ile kontrol ediliyor. yani başka bir fara sabitleyemezsiniz.

ancak astra h da kullanilan merceklerde uzun kısayı kontrol eden klape elektromıknatıs mantiği ile çalışır. o tipteki mercekleri uygulamak mümkündür.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: 2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

madmax50 link' Alıntı:
Cosmo farının içindeki merceği söküp mercek takarak uzunları kullanabiliriz.

AFL için o kadar fark verilebilir ama benim gibi edition alanlar ne yapsın? Ben bu işe kafayı taktım yapacağım da. Benim için hobi bu işler. Farları söküp hella mercek takacağım 200 TL mercek 250 TL'de photon 4300k xenon kit. 450 TL maliyetle bi-xenon farlara sahip olacağım. H7 olduğu için muayende normal ampullleri takarız.

Hella marka farlari baska aracimda kullanmistim. Orjinal farlarina gore aydinlatmasi cok kotu yokus yukari yokus asagi inerkende karsidakinden devamli sellektor yemekten bisik sokmustum.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ynt: Ynt: 2013 Astra Sport Bi-Xenon'suz Led Gündüz Farı!!!

Muarrem link' Alıntı:
Hella marka farlari baska aracimda kullanmistim. Orjinal farlarina gore aydinlatmasi cok kotu yokus yukari yokus asagi inerkende karsidakinden devamli sellektor yemekten bisik sokmustum.

Sizin farlar ayarsız olabilir ya da montajı yanlış yapılmıştır. Çok övülüyor hella mercekler.