35.000 bÜtÇe İle araÇ Önerİsİ?

ach54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu yaz araba almayı düşünüyorum, 35.000 TL bütçem var. Benzinli, 5 kapılı, beni en az 4-5 sene üzmeyecek bir araba almayı düşünüyorum. Sizlerin değerli görüşlerini almak istedim, sizce parçası pahalı olmayan, kronik problemleri minimum seviyede olan hangi araçlara bakmalıyım ?:confused:

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
jetta corolla civic astra focus tan birini öeririrm.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gider sıfır dacia alır tepe tepe binerim. Elin eskisini kendime yeni yapana kadar...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
dacia 2 senede eskir diğerleri 10 senede. 2015 dacia alınıcaksa 2007-2010 arası yukarıdaki araçlardan almak daha eftaldir bence

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
dacia 2 senede eskir diğerleri 10 senede. 2015 dacia alınıcaksa 2007-2010 arası yukarıdaki araçlardan almak daha eftaldir bence

Nurullah o kadar da değil ya? Gerçekten çok dandik değil. Evet bozuk yollar belki canına okur ama asfalttan çıkmadıkça uzunca zaman gider. Sorun da çıkaracağını sanmam.

ach54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jetta corolla civic astra focus tan birini öeririrm.

teşekkürler önerileriniz için, ben de opel astra h bakıyorum ancak bulabilmiş değilim henüz istediğimi. Opel astra h ayarında olan başka bir araç öneriniz var mı ? Aklım seat leona da kaymıyor değil.

ach54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gider sıfır dacia alır tepe tepe binerim. Elin eskisini kendime yeni yapana kadar...

Dacia'nın bizim bozuk yollara dayanabileceğini sanmıyorum, teşekkür ederim öneriniz için :)

Lencom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu yaz araba almayı düşünüyorum, 35.000 TL bütçem var. Benzinli, 5 kapılı, beni en az 4-5 sene üzmeyecek bir araba almayı düşünüyorum. Sizlerin değerli görüşlerini almak istedim, sizce parçası pahalı olmayan, kronik problemleri minimum seviyede olan hangi araçlara bakmalıyım ?:confused:

benim tavsiyem ; B sınıfı alacaksanız Opel Corsa...2010-2014 arası alınabilir
C sınıfı alacaksanız vw GOLF mkV 2005-2008 arası 1.6 mpi motor

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Nurullah o kadar da değil ya? Gerçekten çok dandik değil. Evet bozuk yollar belki canına okur ama asfalttan çıkmadıkça uzunca zaman gider. Sorun da çıkaracağını sanmam.

abi kara düzen plastik üzerinde bi kaplama yok. sürekli cazırtı cuzurtu sesleri 2 seneden sonra. yoksa motoru reno motru kaporta aynı kaporta ama içerisinde malzeme kalitesi çok kötü.
kasa olarak ben dacia sandero stepway a bayılıyorum yok. ama içerisinde hem tasarım olarak hem kalite olarak bişey yok.
memleketin yollarının durumunuda sen biliyosun. heryer asfalt ama delik deşik asfalt :) abuk subup kasisler v arabayı dagıtıyor.