35.000 bÜtÇe İle araÇ Önerİsİ?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
teşekkürler önerileriniz için, ben de opel astra h bakıyorum ancak bulabilmiş değilim henüz istediğimi. Opel astra h ayarında olan başka bir araç öneriniz var mı ? Aklım seat leona da kaymıyor değil.

ikinci eli sizin için önemli değilse binicekseniz uzun süre mazda3 veya mitsubishi lancer bakın derim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dacia 2 senede eskir diğerleri 10 senede. 2015 dacia alınıcaksa 2007-2010 arası yukarıdaki araçlardan almak daha eftaldir bence

Dacia eskiyen malzeme kullanmıyor araçlarında, iç mekan öyle kalitesiz öyle dandik plastik ki...Toyota corolla AE101 kasadaki gibi semsert ama yıpranmayan plastikler, eskimiyo yani :D Bu eskimeme özelliğini ucuzluğuna borçlu.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler önerileriniz için, ben de opel astra h bakıyorum ancak bulabilmiş değilim henüz istediğimi. Opel astra h ayarında olan başka bir araç öneriniz var mı ? Aklım seat leona da kaymıyor değil.

Seat Leon da pahalı sınıfa giriyor, kendim SportUp donanımda Leon kullanıyorum, aşırı sert, takırtılı ama hakiki safkan spor ruhu var arabanın. Fabrikasyon egzos sisteminde bile inanılmaz bir spor gürültüsü var, şanzıman oranları kısa, honda gibi oranı var ancak opel kadar devir çeviriyor, şehir içinde harika ancak uzun yolda diğer markalara göre 3-5 kuruş fazla yakarsınız.

ach54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce 1 araç alıp 1 yıl kullanıp sattım, ancak ucuz bişey olduğu için expertize bile sokmadan aldılar ben de bir ustayla bakıp almıştım zaten.Bir opel astra buldum 70binde, tramerde 1 adet kazası gözüküyor fakat masrafı gözükmüyor, arka çamurlukları değişmiş, arka kapıları da boyalıymış. Alsam ilerde satmaya çalıştığımda zorluk yaşar mıyım sizce ?

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce 1 araç alıp 1 yıl kullanıp sattım, ancak ucuz bişey olduğu için expertize bile sokmadan aldılar ben de bir ustayla bakıp almıştım zaten.Bir opel astra buldum 70binde, tramerde 1 adet kazası gözüküyor fakat masrafı gözükmüyor, arka çamurlukları değişmiş, arka kapıları da boyalıymış. Alsam ilerde satmaya çalıştığımda zorluk yaşar mıyım sizce ?
Ben eski aracimi satarken degisen olmasin yeter dedi alici. Aslinda sacma, kotu bi duzeltme islemindense degisim daha iyi. Aracin direklerinde falan sikinti yoksa alinir. Bu arada ben de gecen yaz bu fiyatlara cok astra baktim temizini bulamadim en son 10.000 km'de corsa aldim, b sinifi dusunurseniz daha yuksek model ve yorulmamis araclar bulabilirsiniz

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Dacia eskiyen malzeme kullanmıyor araçlarında, iç mekan öyle kalitesiz öyle dandik plastik ki...Toyota corolla AE101 kasadaki gibi semsert ama yıpranmayan plastikler, eskimiyo yani :D Bu eskimeme özelliğini ucuzluğuna borçlu.

eskimeden kasdettiğm catur cutur sesler geliyo yani... sert malzeme kullandıkları için cabuk gecviyor genleşip büzülmekten plastik tırnaklar cabuk kırılıyor. oda acayip ses yapıyor. esneme namına bişey kalmıyor arabada. motor kucagında gidiyosun sanki ses izolasyonuda sıfır :)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
2. eli önemli değil diyemem, ancak 3-4 sene binip sonrasında değiştirmeyi düşünüyorum :rolleyes:

bana klaırsa 3-4 sene yeterince uzun bi süre o yuzden mazda 3 alın hem biraz farklı olun hemde bindiginiz arabanın keyfini cıkarın. mazda 3 gercekten cok kaliteli ve keyifli bi arac

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
38000 bine. corsa d 1.3 cdti verelim . 57 binde ilk sahibiyiz. 2 parça boyası var. hatırı sayılır tesisatı var...