96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor üst kapak actirildi piston boyutları genişletildi irmscher headers dereceli olmazsa olmaz onu soylememe gerek yok yaklasik 4 ay once opel garage dan almistim klima kompresor u almaya gittigim sira performans bujileri Ultrasonik urdym İMR9H Gibi bi kodu vardı 60 lık düz boru araba rahatlasin diye evet tekerletekerlek ebatlari yol tutuşu duzdüzelsin diye doğru granatelli mass air flow performans sensor yazılım ve port açımı standard Eagle krank bu normalinden 3 kilo kadar da hafif tir ve atmosferik motorların can damarı denebilir yetermi?
Hala inanmayan varsa Anka performance sivas a beklerim kuru gugürültü yapmaya gerek yok
hadi napiyorsaniz yapın konuya girmiyorum daha çok bilmiş ler

Son düzenleme:

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin sorunlu olduolduğunu suan anladım 1 ci vites 90 ı gecmiyor evet den 100 yaptım anlıyorsan sen bu dünyanın mahsulu olamazsın

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:50 ----------

Neyse ne eğer musaitsen gelirsin sivas a beraber bi yoklama yaparız ha saydigız şeylerden biri yok yada söylediğim şeylerden biri olmazsa gel anahtar teslim al git

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin sorunlu olduolduğunu suan anladım 1 ci vites 90 ı gecmiyor evet den 100 yaptım anlıyorsan sen bu dünyanın mahsulu olamazsın

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:50 ----------

Neyse ne eğer musaitsen gelirsin sivas a beraber bi yoklama yaparız ha saydigız şeylerden biri yok yada söylediğim şeylerden biri olmazsa gel anahtar teslim al git
seni bu dünyanın değilde toprağın mahsulu yaparım aklın şaşar.
gerizekalı. 10 gr beynin yok gelip artislik yapıyorsun. anka sivas mıdır nedir o sitede adamlar turbo dizel arabalara chip yapıyorlar yaptıkaları her araç sitelerinde var senin 180 bg'lik vectran nerede ? sen gibi sallayanları çok gördük biz aslanım. hadi git babandan izin al öyle bin o arabaya.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte ben bu yüzden 1.6 leon kullanıyorum, mis gibi az yakıyor kimseyle muattap değilim. Basık basık geziyorum, bakan Cupra sanıyo, kaputu kaldırsa bi baksa 100hplik araba ahaha :D

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anka performans ahmet toprak ara sor bakalım allahın sigiri arabayi piyasaya düşürmeyelim diye ugrasalım elin mali çıksın bize senin Araban nerde desin yok canım o kadar beyinle bunu cozebilmen yetenek işi takdir ettim millet e reklam pesinde olsak ulu orta bu site ye de koyarız senin gibi her şeye muhalefet site terorlerini de çok gördük b.kunda boncuk aramaktan başka bişey bilmezsin uza şimdi.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sığırlığa gerek yok, burada hakaret edemezsiniz, reklam peşindesiniz ama reklam çakma olunca iş böyle olur. Burada etiket edecek araç sahipleri var, hiçbiri bu şekilde sıkmıyor, güle güle

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:24 ----------

Fatih kelimeleri dikkatli seç, adamı tahrik etmişsin bize de göndermek düştü. Tekrar etme. Gerizekalı vs. Yakışmamış. Doğum günüm hesabı görmezden geliyorum, partimde uğraştırmayın beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...