96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakamisiniz diyen arkadaş araba stock değil sıkıntı da o ya sen bi göz doktoruna görün yazıları secemiyor gibisin.
adama piston genişletilmiş Segman atılmış oynanmis 180 bg diyoruz adam stock diyor komik.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:20 ----------

Ve şu nu da belirtiyim c20XE lerle yada GLS kasalarla karıştırma araci x20xev yuklu Eco motordan bahsediyorum bindiğim arabayi yaptigim hizlari ben bilirim önce gel bin sonra yorum yap hicbirsey verilere dayalı kalmıyor elimde freemont 2.0 urban da var fabrika verileri 185 araba nın yaptığı hız 192 ne rampa ne de rüzgar fabrika da verileri alan adamlar benim bizim gibi 7 bin devir çevirip te kesici ye düşmeden yuklenmiyor bunuda hatirlatayim sabit fikirlerle yaklaşıp olay a at gozlukleriyle bakmayalim video çekmeye eriniyorum durduk yere cektirme bir söz için

Şaka değil modifiye.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:26 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:47 ----------

SırF yanlış bilgiden kurtulmaniz için söylüyorum umarım dikkate alırsınız fatih bey aracın fabrika verileri alınırken araç 5600dev/dak olarak vites arttırılır ve bu da aracın belirli olarak kalan devir gücünün araca ynsitilmadigi için sırf Gt lerde değil tüm marka model araçlarda fabrika verilerinin üzerine 10 20 km gücüne bağlı eklemenizi tavsiye ederim ben ölü 400000 de bir vectra a gt nin bile 210 u rahatlıkla devirdigini bilirim ki bahsettigim araç garaj arabasi oynanmis ve 170 binde bakimli bir araç,heralde daha fazla konuşmama gerek kalmaz bundan sonra da hala zıt kutuplar olusturursaniz pes size.

sen önce yaş kaç onu söyle hele bi ?
10 20 eklenecekmiş fabrika verisine. aracın max tork devrinden haberin yok bişeyden haberin yok gelmişsin burada artislik yapıyorsun.
arabayla oynanırsa elbette fabrika verileri geçerli olmaz.
sen anlat bakalım şu arabana yaptığın işlemleri detaylı olarak.
yoksa sende arabana turbo taktın markasıda turbo lag mı ? ;)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahinin 240 yaptığına inanıyorsunuz da buna neden inanmıyorsunuz.....
:):):):)

http://www.youtube.com/watch?v=SNgnyRjwaQ0

240 yapan şahinler dıştan şahin.
2.0 cat motorlu tempralar var. + birde herifler manyağa bağlayıp turbo takanlar var ki 240 o zaman imkansız değil.
oynanmış bir vectra içinde birşey değil. örnek [MENTION=42015]cagatay87[/MENTION] 'nin aracı 350 -420 hp arası birşey çıkacak. 240 vız gelir tırıst gider...

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra turbo için para biriktiriyorum henüz takmatakmadim ve inan hiçbişey den haberin yok allah askina fabrika verilerinin ne şartlarda yapıldığına bak bi 92 liyım kendi mi bildim bileli vectra a gt hastahastasıyım ve bana her araba icin yorum yap vectra için yapma ve tekrar söylüyorum inşallah bu sefer anlarsın fabrika verileri 5600 devir son olarak test ediliyor yani senin max tork devir desigin olay anladinmi ? ben aracım da yaklaşık 6400 devirde kesiciye düşmeden biraz öncesi olarak kullaniyorum basarsam boş lakirti yapma yok yasin kaç yok oynanır sa geçer bindiğin araçlar bi vectra gt değil nasıl bi araç önce onu bi ogren ben 6 yıldır bu arabayı okuyup takip ediyorum ve 1 yıldır altımda tüp takilmam is halde ilk aldigim ani hatırlıyorum 230 u devirdi konya Ovasında duzlukte ve üstüne ben piston lari genislettim kat iptali kırmızı buji lastik ebatı 195 den 205 e özel yurtdışından hava filtresi hafif krank ile 60 lık düz egzoz ile şuanda benim 240 ı geçmem normal evet ama allah askina yapma kardeşim sen gidiyorsun en basit i bi krank devir sensosensörü değiştirmeye 65 tl para verip cikiyorsun biz gidiyoruz Gt ye 240 lira ya özel GM parça getirtiyoruz ve tekrar söylüyorum git bi Gt ye bin bi test et ondan sonra gel konuş.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:34 ----------

olay bg ve ya tork tan ibaret degil surdan ağrı bi 2.0 t quattro audi çıkar içinden geçer tork tork diye aglarsin asıl fark sanzuman dan çıkar turbo basincini actirmistir anlamazsin bile.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra turbo için para biriktiriyorum henüz takmatakmadim ve inan hiçbişey den haberin yok allah askina fabrika verilerinin ne şartlarda yapıldığına bak bi 92 liyım kendi mi bildim bileli vectra a gt hastahastasıyım ve bana her araba icin yorum yap vectra için yapma ve tekrar söylüyorum inşallah bu sefer anlarsın fabrika verileri 5600 devir son olarak test ediliyor yani senin max tork devir desigin olay anladinmi ? ben aracım da yaklaşık 6400 devirde kesiciye düşmeden biraz öncesi olarak kullaniyorum basarsam boş lakirti yapma yok yasin kaç yok oynanır sa geçer bindiğin araçlar bi vectra gt değil nasıl bi araç önce onu bi ogren ben 6 yıldır bu arabayı okuyup takip ediyorum ve 1 yıldır altımda tüp takilmam is halde ilk aldigim ani hatırlıyorum 230 u devirdi konya Ovasında duzlukte ve üstüne ben piston lari genislettim kat iptali kırmızı buji lastik ebatı 195 den 205 e özel yurtdışından hava filtresi hafif krank ile 60 lık düz egzoz ile şuanda benim 240 ı geçmem normal evet ama allah askina yapma kardeşim sen gidiyorsun en basit i bi krank devir sensosensörü değiştirmeye 65 tl para verip cikiyorsun biz gidiyoruz Gt ye 240 lira ya özel GM parça getirtiyoruz ve tekrar söylüyorum git bi Gt ye bin bi test et ondan sonra gel konuş.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:36 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:34 ----------

olay bg ve ya tork tan ibaret degil surdan ağrı bi 2.0 t quattro audi çıkar içinden geçer tork tork diye aglarsin asıl fark sanzuman dan çıkar turbo basincini actirmistir anlamazsin bile.
bilader senin yaptığın gider benim hoşuma gider.
daha ne anlattığın belli değil.
aracın kaç model sfi mi ? ecotec mi ?
yaptığın uygulamaları Türkçe olarak anlatırsan iyi olur. malum ülkemizde geçerli dil Türkçe.
vectra a gt kaç paraki benim araçlarımın hiç biri onun kadar etmiyor :)
benim araçlarımın bugünki bedelleri toplamı 3.20 d alıyor. vectra a gt'nin içinden geçer ;)

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cocukmusun ? Biz bu laf sokma yarislarini baya oldu birakali senin yaptgin gider yok hosuma gider ne yani bu ? Ve senin arabandan pahali fln dedigim yok parcasi bulunmayan bir arac bu yuzden parcalar daha pahali ikincisi 136 lik eco x20ev in ne oldugunu bilmiyorsan bunlara turkce konus diyorsan sana diyecek laf yok araba hakkinda hic bir bilgin yok anlasilan,Sen harbi okuma kurslarina goz doktoruna fln git ne kadar soz soylediysem bi tarafindan anlamaya devam etmissin merak etme turkce konusuyoruz hepimiz ve bazi terimlerin turkce karsiligi yok bu konularda ve Yavru ben sana laf anlatmaktan bıktım sen beni anlamamaktan bikmadin allah askina benim yorumlarimin altına sen Karışma olurmu allah akil vermis kullan bunu millet e rezil olma tamam, git milletin içinden geç sen hadi canım.

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar uzattınız ya! Forum kuralları gereği konu başlığı zaten direk kilitlenmeli. !!!

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cocukmusun ? Biz bu laf sokma yarislarini baya oldu birakali senin yaptgin gider yok hosuma gider ne yani bu ? Ve senin arabandan pahali fln dedigim yok parcasi bulunmayan bir arac bu yuzden parcalar daha pahali ikincisi 136 lik eco x20ev in ne oldugunu bilmiyorsan bunlara turkce konus diyorsan sana diyecek laf yok araba hakkinda hic bir bilgin yok anlasilan,Sen harbi okuma kurslarina goz doktoruna fln git ne kadar soz soylediysem bi tarafindan anlamaya devam etmissin merak etme turkce konusuyoruz hepimiz ve bazi terimlerin turkce karsiligi yok bu konularda ve Yavru ben sana laf anlatmaktan bıktım sen beni anlamamaktan bikmadin allah askina benim yorumlarimin altına sen Karışma olurmu allah akil vermis kullan bunu millet e rezil olma tamam, git milletin içinden geç sen hadi canım.
vay arkadaş ya :D harbiden sen aklını biraz kullan ya . hiç kullanmıyorsun yazık burda senle dalga bile geçmeye başlarız birazdan :D
senin gittiğin yol yol değil bilader. opel arabasına biz dün bugün binmedik ;)
motor kodlarını anlamadığımızdan değil. (ayrıca o motor x20xev) sen daha cümle kurmayı beceremediğin için anlayamadık. arabanın motor kodunu öğren öyle gel ;)
sana diyorumki detaylıca anlat bakalım ne yaptın arabana.
kırmızı buji demişssin kırmızı buji ne ? çift tırnakmı tek tırnak mı ? yoksa marka belirterek söyle performans bujisi mi ?
195 205 çıkınca ne kazandın ? 15 jantla çıkmamışsındır umarım taban genişletip aracı 5 mm yükseltmişsin.ne kazandın yol tutuşundan başka... ;)
hava filtresini geç yaptığı pek birşey yok ;) bir rivayete göre 25 hp veriyormuş :D [MENTION=54413]Flea_[/MENTION] :rakir:
kat iptali egzoz bir miktar rahatlatır arabayı.
hafif krank falan filan yazmışsın.
çık dynoya bakalım kaç hp verecek aracın ?

boş boş konuşmayacaksın burada.
deseydinki headers dereceli ekzantrik + chip yaptırdım hava filtresi + son susturucu falan eyvallah derdim.
ki bu arabanın şanzımanı sağlıklı değilse çorba olur çok yüklenmeye gelmez.
neyse sen hayal dünyanda devam et. x20xev motorda bir nirvana varsa şuanda çağatay abi yapıyor.
hadi işine bak üslubunada dikkat et. beyin bedava ;)

opelgt94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar geçen yaz 97 1.8t audim vardı 245 gördüm Adana otobanında daha gideri vardı yeterki aracın motoru ve donanımı bakımlı olsun ve şartlar elverişli olsun altındaki araç giderse hertürlü basarsın :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay arkadaş ya :D harbiden sen aklını biraz kullan ya . hiç kullanmıyorsun yazık burda senle dalga bile geçmeye başlarız birazdan :D
senin gittiğin yol yol değil bilader. opel arabasına biz dün bugün binmedik ;)
motor kodlarını anlamadığımızdan değil. (ayrıca o motor x20xev) sen daha cümle kurmayı beceremediğin için anlayamadık. arabanın motor kodunu öğren öyle gel ;)
sana diyorumki detaylıca anlat bakalım ne yaptın arabana.
kırmızı buji demişssin kırmızı buji ne ? çift tırnakmı tek tırnak mı ? yoksa marka belirterek söyle performans bujisi mi ?
195 205 çıkınca ne kazandın ? 15 jantla çıkmamışsındır umarım taban genişletip aracı 5 mm yükseltmişsin.ne kazandın yol tutuşundan başka... ;)
hava filtresini geç yaptığı pek birşey yok ;) bir rivayete göre 25 hp veriyormuş :D [MENTION=54413]Flea_[/MENTION] :rakir:
kat iptali egzoz bir miktar rahatlatır arabayı.
hafif krank falan filan yazmışsın.
çık dynoya bakalım kaç hp verecek aracın ?

boş boş konuşmayacaksın burada.
deseydinki headers dereceli ekzantrik + chip yaptırdım hava filtresi + son susturucu falan eyvallah derdim.
ki bu arabanın şanzımanı sağlıklı değilse çorba olur çok yüklenmeye gelmez.
neyse sen hayal dünyanda devam et. x20xev motorda bir nirvana varsa şuanda çağatay abi yapıyor.
hadi işine bak üslubunada dikkat et. beyin bedava ;)

Hafif krank mı? krank motor hacmini doğrudan etkiliyor ne diyor bu adam, krank değilse bile o motor bloğuna hangi silindir kapağını takıcak :D :D BMW M50 motorlarda bile belirli kurallar dahilinde yapılan stroker işlemini X20xEV üzerinde yapmış :D Motordan 2-3hp çalan hava filtresinden 25hp almış, alt devirlerde en azından 10-15nm tork çalan düz boruyla çok verim almış tey tey tey :D Ben bu tür çocuklara diyorum ki, noter çağırıp imzaları atalım, GPS ile gerçek hızı ölçelim, o hıza çıkamıyorsan imzayı attığın için araban benim oluyor. Gel yiyosa şu adrese diyor :D:D:D Aziz nesin haklı ama oran %80 civarında şu aralar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...