96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamıyorum valla abicim benmi daha küçüğüm de anlamıyorum bu işlerden yoksa millet mi gereksiz sorular soruyor,benim elimde x20xev vectra gt var Eco motor ibre kapatabiliyor benim de mi bire bozuk 200 de giderken 240 250 görüyorum yani,az mantıklı olun 85 model araca da yuklersen gider bu iş paraya bakıyor bastık parayi piston Segman attirdik genislettik her neyse performans için bi tarafimizi yirttık ordan üslubu bozuk biri çıkacak hayal dunyasindasin yok 20 zurafa 50 inek,Araban gitmiyorsa düzgün bi araba bul yükle tek geç yanlış konusuyorsam düzgün üslup la düzeltin bilmiş tavırlarla değil kimse anasının karnından opel ile çıkmadı.

bi bitmediniz yahu :D
fabrika bizimle dalga geçiyor. adamların 210 dediği hızı biz türkler 2'ye katlıycaz neredeyse :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sınırlara bağlı kalma tek felsefem 210 ney mis yakarım o arabayi ;)

arkadaşım şakamısınız ?
aracınızın son hızını bilmiyorum ama son hızın üstüne rampa olmadıktan sonra orjinal lastik ebatlarıyla arkadan rüzgar almadıkça stock bir araçla çıkamazsınız. !
şuanda forumda çağatay abi 350-420 hp arası vectra b yapıyor. bu araba gibi birşey olmadıkça stock motorla zor görürsünüz fabrika verisi üstünü...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende diyorum benim arabam neden 190 ı geçmiyor meğer sınırlara bağlı kalmışım bugün denedim 235 vurdu

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et

arkadaşım şakamısınız ?
aracınızın son hızını bilmiyorum ama son hızın üstüne rampa olmadıktan sonra orjinal lastik ebatlarıyla arkadan rüzgar almadıkça stock bir araçla çıkamazsınız. !
.........

...

:rakir::D:D

bu tür konular foruma renk katıyo bana göre. okurken eğleniyorum.

angel_of_death

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 ecotech tigrayla 210 u görebiliyorum pekte zorlanmadan :S

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakamisiniz diyen arkadaş araba stock değil sıkıntı da o ya sen bi göz doktoruna görün yazıları secemiyor gibisin.
adama piston genişletilmiş Segman atılmış oynanmis 180 bg diyoruz adam stock diyor komik.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:20 ----------

Ve şu nu da belirtiyim c20XE lerle yada GLS kasalarla karıştırma araci x20xev yuklu Eco motordan bahsediyorum bindiğim arabayi yaptigim hizlari ben bilirim önce gel bin sonra yorum yap hicbirsey verilere dayalı kalmıyor elimde freemont 2.0 urban da var fabrika verileri 185 araba nın yaptığı hız 192 ne rampa ne de rüzgar fabrika da verileri alan adamlar benim bizim gibi 7 bin devir çevirip te kesici ye düşmeden yuklenmiyor bunuda hatirlatayim sabit fikirlerle yaklaşıp olay a at gozlukleriyle bakmayalim video çekmeye eriniyorum durduk yere cektirme bir söz için

Şaka değil modifiye.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:26 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:47 ----------

SırF yanlış bilgiden kurtulmaniz için söylüyorum umarım dikkate alırsınız fatih bey aracın fabrika verileri alınırken araç 5600dev/dak olarak vites arttırılır ve bu da aracın belirli olarak kalan devir gücünün araca ynsitilmadigi için sırf Gt lerde değil tüm marka model araçlarda fabrika verilerinin üzerine 10 20 km gücüne bağlı eklemenizi tavsiye ederim ben ölü 400000 de bir vectra a gt nin bile 210 u rahatlıkla devirdigini bilirim ki bahsettigim araç garaj arabasi oynanmis ve 170 binde bakimli bir araç,heralde daha fazla konuşmama gerek kalmaz bundan sonra da hala zıt kutuplar olusturursaniz pes size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...