96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 CDX 2.0 Kullanıcısıyım eV 6 Dan ibaret değildir CDX

Bırak 2.0 Modelini Sis olmayanları bile gördüm . Çocukları eleştirmeden önce bişey bilip bilmediğini test et dostum

Forumda genelde üslubum yüzünden eleştirilirim, argo kullanmayı ve haddimi aşmayı hobi edinmişim. Yanlış anlamayın ama 96 model 2.0GLS yi size CDX diye itelemişler(farklı kelime düşünmüştüm ama en uygunu buydu). Makyajlı kasayla birlikte 2.0 motor hacmine CD üzerine X donanımı eklendi, yani 96 model arabanda 2.0 motor varsa CD donanımdan daha yukarı olamaz. CDX olarak ötekilerden ayıran özellikleri neyse söyle de forumcak aydınlanalım. Velhasıl yine birşeyleri bir çok kişiden iyi bildiğim ortaya çıktı, üzgünüm :confused:

9 gün sonra %50 uyarı olayım bitecek, bari ban yemesem o zamana kadar :D

Son düzenleme:

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motoru yeterliyse basar niye basmasın. 97 model benimki bile 205'i gördü çeşme otobanında. Ama 2.0 stock motorla basmaz elbette 2.5 falan lazım bence.

aynı sekilde benım corsa b ile 210 yaptım kadranı gectim motor önemli ama 220den sonra 2.0 da olsa cok zor heleki zalım türkiye yollarında

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay arkadaş ya corsa b kaç motorda 210 gördü... meyil olmadan 200 görmesi hayal...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda genelde üslubum yüzünden eleştirilirim, argo kullanmayı ve haddimi aşmayı hobi edinmişim. Yanlış anlamayın ama 96 model 2.0GLS yi size CDX diye itelemişler(farklı kelime düşünmüştüm ama en uygunu buydu). Makyajlı kasayla birlikte 2.0 motor hacmine CD üzerine X donanımı eklendi, yani 96 model arabanda 2.0 motor varsa CD donanımdan daha yukarı olamaz. CDX olarak ötekilerden ayıran özellikleri neyse söyle de forumcak aydınlanalım. Velhasıl yine birşeyleri bir çok kişiden iyi bildiğim ortaya çıktı, üzgünüm :confused:

valla mert senden korkulur yav :D yazdıklarını okuyunca ağzım açık kalıyo. zaten arabayı satana kadar eğer bir arıza çıkartırsa direk sana msj atacam. maşallah arabanın bilmediğin yeri yok ben o kadar hastasıyım arabanın ama sana hayran kaldım arkadaş. bunu dalga için yazmadım yanlış anlama hayran oldum bilgine bütün samimiyetimle söylüyorum.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
vay arkadaş ya corsa b kaç motorda 210 gördü... meyil olmadan 200 görmesi hayal...

X16XE motorlu Corsa B Gsi 210 görür az da zorlamayla ama standart X14XE'li Corsa B'nin görmesi biraz zor :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla mert senden korkulur yav :D yazdıklarını okuyunca ağzım açık kalıyo. zaten arabayı satana kadar eğer bir arıza çıkartırsa direk sana msj atacam. maşallah arabanın bilmediğin yeri yok ben o kadar hastasıyım arabanın ama sana hayran kaldım arkadaş. bunu dalga için yazmadım yanlış anlama hayran oldum bilgine bütün samimiyetimle söylüyorum.

Estarufullah abi biliyorum samimi yazdığını, ben sadece motorla kafayı bozdum bi ara, satacağım adam arkamdan sövmesin diye :D Sattığım adam 3 kez aradı zaten, triger zamanını, yağ kmsini, birde teyp kodu için :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:39 ----------

X16XE motorlu Corsa B Gsi 210 görür az da zorlamayla ama standart X14XE'li Corsa B'nin görmesi biraz zor :)

Düz yolda x14 ile 180 anca, bayır aşşağı abanırsan 200 ü görmesi çok otantik bir durum olur. GSI bile zorlanır o hızlar için.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Estarufullah abi biliyorum samimi yazdığını, ben sadece motorla kafayı bozdum bi ara, satacağım adam arkamdan sövmesin diye :D Sattığım adam 3 kez aradı zaten, triger zamanını, yağ kmsini, birde teyp kodu için :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:39 ----------

Düz yolda x14 ile 180 anca, bayır aşşağı abanırsan 200 ü görmesi çok otantik bir durum olur. GSI bile zorlanır o hızlar için.

Gsi bendeki ile aynı motor max hız verisi 205 km ama ite kaka çeşme otobanı gibi dümdüz ise 210 olur :D tabii tam bakımlı sağlıklı olması lazım

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

çamdere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ruhsattan foto çekip atıyım sana

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya hacı dayı, ruhsatında yazan şey şu Opel Vectra CDX 20XEV.... :D Basit bir imla hatası, CD X20XEV yazması gerekirken CDX yazılmış... ruhsatta her yazanı doğru sanıp türlü türlü kazığı yiyor insanımız. Benim ruhsatta da arabanın 250 beygir olduğu yazıyor, hangi polis işini iyi yapıyor da trafik şubedeki polis iyi yapsın? CDX falan değil araban, kandırma kendini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...