Acil Araba Gaz yemiyor

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin şasesine, konforuna diyecek yok ama elektronik aksam öldürüyor

gurcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var son teşhis benzin pompası. benim arabam benzinsiz kalmış ve kurumuş dediler ama bittiğini hiç bilmiyorum. bi kaç günlüğüne arkadaşıma vermiştim onda bitmiş olabilir.

Araç benzinsiz kaldı diye veya benzin bombası kuru du diye arıza yapmaz yapsa yapsa kalitesiz yakıtan dolayı yapar olduki ben çok benzisiz kaldım yeri geldi param olmadı araç 10 gün kapı önünde yattı ki ozamanlar bile benzin pompası değil arıza yapmak tekleme sorunu bile olmadı sen arızanı tekrar kontrol ettir bence bu arada yukardada yazdım mutlaka katalizatörlerinizi kontrol ettirin arkadaşlar katalizatör arızalı oluncada yukarda verilen arızaları verir unutmayın ve bu konuya dikkatli yaklaşın

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben katalizörü bile değiştirdim .malesef aynı.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç benzinsiz kaldı diye veya benzin bombası kuru du diye arıza yapmaz yapsa yapsa kalitesiz yakıtan dolayı yapar olduki ben çok benzisiz kaldım yeri geldi param olmadı araç 10 gün kapı önünde yattı ki ozamanlar bile benzin pompası değil arıza yapmak tekleme sorunu bile olmadı sen arızanı tekrar kontrol ettir bence bu arada yukardada yazdım mutlaka katalizatörlerinizi kontrol ettirin arkadaşlar katalizatör arızalı oluncada yukarda verilen arızaları verir unutmayın ve bu konuya dikkatli yaklaşın

benzin pompasının kuru çalışması pompa arızası yapar...

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş

Araç benzinsiz kalırsa pompa arıza yapar.Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyiniz.

Son düzenleme:

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu bende yaşadım.Arabam yolda giderken yığılıp kalıyor sonra yeniden gaz yemeye başlıyordu.Benzini çeyrek deponun altına düşürme.Ben bu sorundan şöyle kurtuldum:Depoyu fulle.Bir kutu enjektörtemizleyiciyi depoya boşalt.Depo bitene kadar mümkün oldukça yüksek devirlerde kullan aracı.5000-6000 devirleri göstermeye çalış.Düzelme olursa bir kutu daha atıp sorunu tamamen çözersin.Ancak düzelmezse benzin pompası büyük ihtimalle bozulmuştur.

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensörleri kontrol ettir. büyük ihtimalle sensörlerden birisinde sorun vardır. geçmiş olsun

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
sensörlerde sorun olsa arıza lambası yanar