"Akaryakıt fiyatları kanuna aykırı"ymış..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiçbişey olmaz aynen zamlara devam ederler kıbrısta olupta litresi 1850den benzin almayı özledim.

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyenin gelir düzeyine göre, dünyanın ennnnnnnnnnnnnnnnnn pahalı akaryakıtını kullanıyoruz.
Yazıklar olsun.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheh rica etmişler petrol şirketlerine oy vermeye devam.ne ricası ulan adamın tepesine binicen merkezlerine yollucan maliyecileri canın istedimi doğan grubuna yollamıyonmu.
siz verin oy devam edin daha çokkk ağlarsınız.
benzinin edeceği para max 1.50 kuruştur. 1.50 kurusa kadar kısmı analarının sütü kadar helal olsun onun haricinde benden çaldıkları her kuruş haramdır.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.17 .....benzin lpg Ankarada 1.15 olan yerler var ne yazacağımı şaşırıyorum ya yazık...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
:mad::mad::mad: bence indirim olmaz yaz geldi herkes gezmeye gidicek yani kazıklanacak cok insan var daha

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"EPDK aslında seçimlerden etkilenmemesi gereken bir kurul ken nedense kabine değişikliğine gidildi seçimler sonrası..Ve şimdi gelen kişi EPDK da eskiden bilinen akıllı bir adam ancak tabi bu çalışmalar ilk aşamada göze girip sonrada bilinen akp taktiği gözü çıkarmak olabilir.Yinede doğru düzgün ve iyi niyetli bir çalışmadır diye umud ediyorum hepimiz adına."