"Akaryakıt fiyatları kanuna aykırı"ymış..

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
epdk'ya girmeye kalkmıştım da boyumun ölçüsünü fena almıştım. beraber sınava girdiğimiz adaylardan 2si savcı, 3ü kaymakamdı.ben dahil onlarda giremedi.. çok zor sınavları ve gerçekten kalifiye adayları alıyorlar.. torpil falanda sökmüyor, hakeden giriyor.. ama bir yerden sonrada siyasileşmeden terfi edilemiyor bu kurumda. haliyle siyasal oyunların da aracı olan bir kurum.. mesela mavi akım projesinde bayağı bayağılaşmışlardı..
keşke akaryakıt fiyatlarındaki rezaleti çözseler, o kadar dirayetli durabilseler..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten benzin fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının sebebi, içine katılmış olan VERGİ, akaryakıtın rafineri çıkış fiyatı nerde pompa satış fiyatı nerede....olmaz ya akaryakıt şirketleri karlarını sıfırlaryıp sadece aldıkları fiyattan satsalar, akaryakıt en fazla %7 ucuzlar...rakamı şişiren tamamen VERGİ

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten benzin fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının sebebi, içine katılmış olan VERGİ, akaryakıtın rafineri çıkış fiyatı nerde pompa satış fiyatı nerede....olmaz ya akaryakıt şirketleri karlarını sıfırlaryıp sadece aldıkları fiyattan satsalar, akaryakıt en fazla %7 ucuzlar...rakamı şişiren tamamen VERGİ

benzinin her litresinde 1.95 tl vergi var adamlarda hepten bedava yapamazlar heralde olur olursa 10 kuruş ucuzlar

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rafineri çıkışı 60krş zaten benzinin.keşke en azından mazot 2 benzin de 2,5 olsa biraz mantıklı yani

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar boş hayallere kapılmayalım bu açıklamalar GAZ almak için ortaya atılır bu memlekette kazananda kazanamayanda, doğrudan vergiden kaçmanın yolunu bulduktan sonra özellikle denetim yapılmıyor, en kolay devlet yönetmek dolaylı vergileri arttırmaktan geçer yani araba sahiplerine doğru uzatılmış hortumdan geçer siz anlarsınız varili 60 dolarda olsa 160 dolarda olsa dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanmak zorundayız.Ülkemizin altı petrol havzaları ile dolu olsa bile!!!!!