arabam sıfır mı?

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geçen hafta reis opelden yeni astra sedan aldım. 8 km idi aldığımda. naylon da yoktu koltuklara sormadım neden yok diye aklımada gelmedi.

powder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç opel aracım olmadı..

ama 1.7 TDI hala büyük bir ilgi duyuyorum..

2012 subat ayında aldığım sıfır jetta 9.2km deydi.

2012 Eylül ayında aldığım sıfır Scirocco 9.7Km deydi.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 corsa D yi 12 kmde teslim aldık dizel 90 hp 1 tane kaldığı için teşirdekini biz aldık :) naylon falan takılmamak lazım :))

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracımı Ankara Reis' ten bekleme parkında üzeri mumlu şekilde görerek ve şase no kontrolü yaparak aldım. Hatta kapısını açıp şöyle bir inceledim. Araçta naylon yoktu, km 27 idi, sadece ön kapılarda mavi renk küçük çarpmamak için köpük tampon vardı. 2 gün sonra tüm işlemleri bitirip aracıda mumdan arındırıp teslim etmişlerdi bana.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam rahat ol. Naylon opellerde yok. Bendede yoktu.Aracın sıfırdır.İyi günlerde kullan.

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana aracı teslim edeceklerinde koltuklarda naylon vardı. bana sordular ben de sökmelerini istedim. Görmemişin bir arabası olmuş ...... demesinler diye. 90'lı yıllarda hatırlarım tempra ve tipoda şeffaf naylon olmazdı koltuklarda. Koyu gri/krem renkli bir kaplama olurdu. Uzaktan bakar iç geçirirdik...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı aldığımda koltuklarında poşet filan yoktu ve KM sayacında 00008 yazıyordu :)

+ Sıfır araba demeyip her yerine boya varmıdır diye o turuncu cihaz ile baktırdım ve boya filan yoktu (Bazen boyalı olabiliyor sıfır araçlar malum türkiye burası)

Yani buraya kadar herşey normal

Ama başka şeyler görürseniz araçta derhal servisle konuşun bu durumu

Bu arada sıfır araçta ilk 1 hafta yanık kokusu gelmesiz lazım , araçlarımız fabrikada mumlanıp geldiği için aracınızı kullandıkça sıcaktan o mumlar erir ve bir koku yayar arabaya

Bunlara dikkat etmenizde fayda var

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım arpele bende gidiyordum..
aracın koltuklarında naylon olmaması normal son gözden geçirmede önemsiz olduğu için söküyorlar..mercedestede naylon yoktu bmw dede..km siz max 20 km deyse sorun yok..zaten 20 km den fazlaysa km si adamlar açıklama yapıyor..
hatta ben mercedes almaya gidince adamlar hiç iplemedi beni adam günde zaten 2 araç satıyor..CLS ler havalarda uçuşuyor..

ha arpel yüzüme bakmadı dersen aracı alıncaya kadar 100 takla atıp sorasında ilgilenilmemek normal bişey..şimdi düşünüyosanki "dünya para verip araç aldım ama yüzüme bakmıyolar" bu senin için büyük adamlar için küçük bir adım...yani bakkal dükkanı gibi..500tl lik alış veriş yapan adamı "kapasiteme göre çok alışveriş yaptı" diye bakkal arayıp nasıl malzemeler iyimi diye sormasını beklemeyiz..

sen gönül rahatlığıyla bin..zaten alalıda epey olmuş bu saatten sonrada bişey yapılamaz..

qazwsx23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım arpele bende gidiyordum..
aracın koltuklarında naylon olmaması normal son gözden geçirmede önemsiz olduğu için söküyorlar..mercedestede naylon yoktu bmw dede..km siz max 20 km deyse sorun yok..zaten 20 km den fazlaysa km si adamlar açıklama yapıyor..
hatta ben mercedes almaya gidince adamlar hiç iplemedi beni adam günde zaten 2 araç satıyor..CLS ler havalarda uçuşuyor..

ha arpel yüzüme bakmadı dersen aracı alıncaya kadar 100 takla atıp sorasında ilgilenilmemek normal bişey..şimdi düşünüyosanki "dünya para verip araç aldım ama yüzüme bakmıyolar" bu senin için büyük adamlar için küçük bir adım...yani bakkal dükkanı gibi..500tl lik alış veriş yapan adamı "kapasiteme göre çok alışveriş yaptı" diye bakkal arayıp nasıl malzemeler iyimi diye sormasını beklemeyiz..

sen gönül rahatlığıyla bin..zaten alalıda epey olmuş bu saatten sonrada bişey yapılamaz..
tesekkurler ben naylonunda değilim.sadece arabalarla ilgili pek bi bilgim yok. adamların davranısları o sekilde olunca bide naylonsuz olunca acaba dedim