Araç tavsiyesi; Astra F

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir kaç gün içerisinde kısmetse bir araç satın almayı düşünüyoruz, almayı planladığımız araç ilk başlarda Corsa B idi, ayırdığımız bütce ise 12-14 bin lira arasında, yaptığım araştırmalar, haftasonu gezdiğim galeriler ve araba pazarlarında ise 98 sonrası 16v Corsalara acayip acayip paralar istenildiğini gördüm. 98 öncesi eski motorlular arasında ise 11.000 -12.000 lira arasında hoş araçlar buldum ancak onlarında kullanımı, performansı hiç tatmin edici olmadı.
Ve dün araba pazarında gezerken 97 model bir Otomatik vites Astra F HB buldum, araç GLS yada bir üst paket felan, çift airbag, abs, klima vs. dolu bir araç. Yarın kalan pazarlığımızda ise aldığım fiyat 14.000 lira civarında, sizlere sormak istediğim bu model aralğında Astra F otomatik vites nasıl bir araçtır, tavsiye edermisiniz, -leri ve +ları nelerdir?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
otomatıgını bılmem ama bakımlı bı astra f her zaman ıyıdır

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Araca kaporasını verdik akşam, kısmetse yarın gibide noterde teslim alacağız. ;)

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de otomatik Astra kullanıyorum. gayet memnunum. şanzumanı, yeni nesil birçok araçtan daha sağlam.

LPG varmı ?