!!! Arıza Kodu Silme (cihaz kullanmadan) !!!

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sitedeki ustalara üstadlara sesleniyorum bilgi paylaştıkça çoğalır. Meslek sırrıdır ama burda bizbizeyiz. Cihaz kullanmadan arıza nasıl silineceğini bilen varsa rica ediyorum. Araç 99 Vectra B1 2000 motor :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun bi yöntemi vardı. burda paylaşmıştı arkadaşlar ama çok oldu hatırlayamıyorum

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
????????????????

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keske bilsem paylasmak isterim.aslinda aracimda seytan kulagina kursun ariza lambasi gormedin simdiye kadar.(EGR haric)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
aslında cihaz olamdan tüm sistemin arıza kodlarını okuyabiliyoruz ama sadece X motor ve eski modellerde ve silebiliyoruz da bizden ve benden bunu söylememi istiyorsunuz sizden bu konuda anlayışlı olmanızı istiyorum bu tip işlemler bizim mesleki sırlarımızdır bunları sizlerle paylaşmak aslında zarar vermez ama biraz farkımız olsun dimi biz bu sırlar sayesinde para kazanıyoruz ekmek yiyoruz lütfen anlayışla karşılayın

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında cihaz olamdan tüm sistemin arıza kodlarını okuyabiliyoruz ama sadece X motor ve eski modellerde ve silebiliyoruz da bizden ve benden bunu söylememi istiyorsunuz sizden bu konuda anlayışlı olmanızı istiyorum bu tip işlemler bizim mesleki sırlarımızdır bunları sizlerle paylaşmak aslında zarar vermez ama biraz farkımız olsun dimi biz bu sırlar sayesinde para kazanıyoruz ekmek yiyoruz lütfen anlayışla karşılayın

Tansu ustam seni anlıyorumda bi bu bilgiden sonra gidip dükkan açıcak değiliz ustaya para veremektende kaçmak değil benimkisi tamamen hobby tansu ustam bu siteye gizlilik sır gibi şeyler yakışmaz opelciliğede yakışmaz0:) o yöntemi bize bi anlatta örnek olsun bilipte söylemeyen sitedeki diğer ustalara :alkis::alkis::alkis::alkis:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer akünün kablolarını çıkarır ve 15dk beklerseniz ecunuz resetlenmiş olur. önceden kaydedilen hata kodları kaybolur. böle olunca motor ışığınızda söner. eğer motor çalıştığında beyin bozukluğu farkederse yeniden yanar motor ışığınız.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca isterseniz arızaları tech2ye bağlamadan da öğrenebilirsiniz. bu sölediklerim hep vectra b için geçerli yeni arabalarda nasıl oluyor bilmiyorum.