arıza lambası yandı ....

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gezerken resimde verdiğim lamba yandı 4 saat trafikteydim bazan yandı bazan söndü.mesela yarım saat yandı 1 saat söndü. gördüğünüz gibi hararette normali biraz geçmiş. ama hararet daha önceden de böyle oluyordu ancak bu arıza lambası yanmıyordu. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_0181 [HDTV (1080)].jpg
    IMG_0181 [HDTV (1080)].jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 104

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste bilgisayara baglanıp orda cıkan hata koduyla ne arızası oldugunu ögreneceksin

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar kılavuza baktım ve motor elektriğinde sorun olabilir yazıo ama su an yazmıo kafam hararete takıldı nedn öyle olabilir acaba...

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ariza kodlari var ordan bulabilirsin ariza kodunu ögrenmek içinde
bizim astrayi sölüm sende olurmu bilmem kontagi açik durma getir arabayi çaliştirmican ama frenle gaza birlikte bas ariza lambasi yanip sönecektir o lambanin her yanim sönmesi her sayiyi işeret eder 10 kere yanar sönerse 0 anlamina gelir sonuçta 4 rakamli bi kod elde ediceksin nettende ariza kodlarini indirirsen sorunun ne oldugunu bilgisayara baglanmadan ögrenirsin arkadaşim

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ariza kodlari var ordan bulabilirsin ariza kodunu ögrenmek içinde
bizim astrayi sölüm sende olurmu bilmem kontagi açik durma getir arabayi çaliştirmican ama frenle gaza birlikte bas ariza lambasi yanip sönecektir o lambanin her yanim sönmesi her sayiyi işeret eder 10 kere yanar sönerse 0 anlamina gelir sonuçta 4 rakamli bi kod elde ediceksin nettende ariza kodlarini indirirsen sorunun ne oldugunu bilgisayara baglanmadan ögrenirsin arkadaşim

teşekkür ederim kardeşim bi deneyim bakalım ne olacak.

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerin genelinde var hararet sorunu termostat 100 e yaklaşınca açıyormuş ama insan korkuyor işte. Ben şunu söylemek istiyorum kendi aracımdada bu sorun vardı hatta 100'e kadar gelip geçme sınırına geliyordu nezaman bor power koydum hararet 80 i geçmedi ben bile hayret etmiştim. Reklam olarak algılanmasın Benimki sadece bir öneri

ulas1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her arıza lambası yanması problem anlamına gelmiyor.Servis tech2 cihacıyla problemi söyler.Hararet önemli bir konu;dikkatli olun!

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor çalışırken yanarsa motor veya şanzuman elektronik sistemde birarıza da olabilir.kullanım kitapcığına aynen şöyle yazıyor lambanın kısa süreli yanması daha sonra sönmesi önemli değildir.motor çalıştırılığnda tekrar yanarsa arıza sevebini vakit geçirmeden bir servise başvurmanız tavsiye edilir

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler o günden sonra arıza ışığı yanmadı demek bir sorun yok.