arka kamera parazit sorunu

commigere

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Mustafa bey çok teşekkürler aynı sorun bende de var. Usta geri vites lambasından aldı, fakat araç çalışınca kesintiler oluyor kamerada. Ve bilgi ekranı arka sis kontrol, geri vites lambası sağ/sol kontrol ve arka park lamba kontrol uyarısı veriyor lambaların hepsi çalışmasına rağmen. Verdiğiniz bilgilere göre ben de ustama aynısını yaptırtacağım.
Bir sorum olacak bilgilendirirseniz sevinirim. Şaseyi nereden aldınız ya da aldığınız yer farkediyor mu sıkıntı olmaması açısından ?

Saygılar...

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanizin mdelinden fark edermi bilmiyorum ama saseyi bagajdan aldim, sol lambalarin ic kisminda biraz altinda sase var sigorta kutsuda orda oldugu icin acin lambalarin asagisini gormek zor ama bakin orda olacak ben ordan aldim,ve video kablolarinin her iki kisminda kirmizi kablo var kamera kismindakini gerivites lambasina giden kabloya, dvd navi giden video kablosundaki kirmizi kabloyu ise dvd naviin arkasinda media kablolarinda siyah reverse kablosuna takdim,anlasilmayan yer olursa sor kardesim gerkirse resimde gonderirim

Son düzenleme:

MGES38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de oldu. Bugün Roadstar marka double teybi Astra H aracıma taktırdım ama kamera araç çalışmazken güzel çalışıyor aracı çalıştırınca sinyal yok diyor hiç gelmiyor görüntü. Ne yapmamız gerek? Bağlantıları falan denemediğimiz yer kalmadı. Tetikleyiciyi arka geri vites lambalarından almış usta.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de oldu. Bugün Roadstar marka double teybi Astra H aracıma taktırdım ama kamera araç çalışmazken güzel çalışıyor aracı çalıştırınca sinyal yok diyor hiç gelmiyor görüntü. Ne yapmamız gerek? Bağlantıları falan denemediğimiz yer kalmadı. Tetikleyiciyi arka geri vites lambalarından almış usta.
Kardeş sen nasıl bir arkadaşa montaj yaptırdın:D
Bütün işlem sorunlu olmuş.
Bağlantıyı görmeden de yorumlamak zor.
İşi bilen birine kontrol ettirip tekrar doğru bağlantıları yaptırmak gerek.