Astra 1.4 T otomatik yakıt sorunu

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4 T otomatik yakıt sorunu

eketen link' Alıntı:
Sizin kullanma tarzınızla alakalı bence sizin tüketim değeriniz :)  Gazı çiğneyip turboyu soluklandırmadan kullanım gibi şeylerden bahsediyorum. Anlatabilmişimdir umarım. :)   Bu gibi kullanım ve sürekli dur kalklı kısa mesafe ş.içi için yakar A.S de ancak 14 15 leri.
Isteyince her araba o kadar yakarda bunu burda kimse yazip milleti yanlis yonlendirmesin o zaman 1.viteste gitsem surekli anca o zaman 12 lt gorur heralde dedigim gbi ben hergun 15 km lik yolu 2 saate yakin surede aliyorum daha yogun bir trafik oldugunu sanmiyorum.genelde de 3500 devirde vites atarim

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ortalama yakıt tüketim değerlerini paylaşırken ortalama hızlarımızıda yazarsak daha açıklayıcı olucaktır.Benim km 8000 ortalama hız 21 km tüketim 11 lt :((((( Mercedes yeni A sersi AMG 45 tanıttı 2.0 lt 360 bg yakıt 7 lt şaka gibi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Isteyince her araba o kadar yakarda bunu burda kimse yazip milleti yanlis yonlendirmesin o zaman 1.viteste gitsem surekli anca o zaman 12 lt gorur heralde dedigim gbi ben hergun 15 km lik yolu 2 saate yakin surede aliyorum daha yogun bir trafik oldugunu sanmiyorum.genelde de 3500 devirde vites atarim

Zaten as nin 14 yaktığı yer manuel in 8 yaktığı yer değil derken bunu kastediyorum.

cancan93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar dediğiniz gibi sıfırladım sayacı. Yaklaşık 10 km şehir içi dur kalk ataşehir trafiğinde gittim parketmeden önce 11 litre yazıyordu sanıyorum daha aşağılara ancak uzun yolda iner. Turbo 3000 devirde girmiyor mu? Ben 2 ile 3 bin arası vites attırmaya çalışıyorum 3 binde turbo girdğini zannederek.

cancan93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 2ile 3 bin devir arası değiştiririm vitesi triptronikte ona rağmen 10 un altına inmedi daha sayaç sıfırladığımdan beri 15 km falan yaptım ama okuldan eve geldim yalnızca umarım yazılanlar gibi olurda benim ortalamada düşer . Son zamanlarda azalttım gerçi anlık sinirlerle hızlandığım için bile o kadar yüksek olabilir 16 litreleri gördüğümde arabayı yeni almıştım araç abi bırak beni gideyim diyordu bende salıyordum  çekiççç umarım dediğiniz değerlere ulaşabilirim sakin kullanımda şu anda 11 litre gösteriyor ona razıyım zaten ama daha az gören arkadaşlar varmış umarım banada nasip olur  :'(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 makyajli kasalarda otomatik vites iyilestirildi.
Yazilimla alakasi yok.
şanziman yapisi farkli.