Astra Cosmo mu sport mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Cosmo mu sport mu?

mertk link' Alıntı:
Cosmo tabiki candir ama sport jantlari ile almak kosulu ile :)
Yani sport jantli cosmo candir diyorsunuz  bravoo

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana da sport koltuk, direksiyon ve jantları çok hoş gelmesine rağmen koltukların kenarlarını uzun vadede ezilme/deforme olma riski de olabilir gibi geliyor, ne dersiniz?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Bana da sport koltuk, direksiyon ve jantları çok hoş gelmesine rağmen koltukların kenarlarını uzun vadede ezilme/deforme olma riski de olabilir gibi geliyor, ne dersiniz?

30000 km oldu herhangi bir sıkıntı çıkarmadı koltuklar. Forumdada 60-100 bin arası kullananlarda var daha koltuk ile ilgili problem görmedim 2 yıla yakındır forumdayım. Ben yetkili serviste koltuk süngerlerinede bakmıştım astra'dan çıkardıkları pek deforme olucak şekilde değilde.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmonun içine bindim, kafayı sağa sola çevirince donanımdan bi hal oldum :) kafayı kaldırdım 2 yönlü alarm sensörleri.. Kapı içleri deri (hepsinde var mı bilmiyorum) ve kırmızı aydınlatma.. Deri karışımlı koltuklar vs.. İnince anlaştım almaya...

Ama sportun koltuklarını da hanım beğendi. Şahsen çok yol yaparım, bi kısmı da gece oluyor. Temiz de olunca cosmo'ya (afl) tamam demek zor olmadı.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın

Xodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun,

Bende zamanında cosmonun fiyat farkının donanım farkına göre çokta gerekli olmadığını düşünüp sport almıştım. Ama sonradan keşke cosmo alsaydım dedim çünkü bir aracın full,ü her zaman en iyisidir :)' ve fiyat farkının çoğunu afl far sistemi oluştursada aslında bi-xenon + otomatik uzun far asistanı hele gece ve uzun yol yapan biriyseniz fiyat farkını tek başına hakkeder. Ki artık 2015 e gelmişken sarı ampullerle yol almak çok demode açıkçası. Bu durumu yeni nesil bi xenonlu araçlara binince hele de uzunları çakıp öndekilerin hemen kaçışmasını görünce daha çok anlıyosunuz, evet şart değil ama gayet şımartıcı bi donanım.

Ek olarak gelen donanımlar hakketen yetersiz bence hala ama aracının içinin çok daha kalilteli gösterdiği bir gerçek, aracın içinin deri olması ek aydınlatmalar, alarm ve katlanan aynalar, bluetooth, vs... En azından totalde verdiğiniz parayı biraz daha hissedersiniz cosmoda...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Xodor link' Alıntı:
Hayırlı olsun,

Bende zamanında cosmonun fiyat farkının donanım farkına göre çokta gerekli olmadığını düşünüp sport almıştım. Ama sonradan keşke cosmo alsaydım dedim çünkü bir aracın full,ü her zaman en iyisidir :)' ve fiyat farkının çoğunu afl far sistemi oluştursada aslında bi-xenon + otomatik uzun far asistanı hele gece ve uzun yol yapan biriyseniz fiyat farkını tek başına hakkeder. Ki artık 2015 e gelmişken sarı ampullerle yol almak çok demode açıkçası. Bu durumu yeni nesil bi xenonlu araçlara binince hele de uzunları çakıp öndekilerin hemen kaçışmasını görünce daha çok anlıyosunuz, evet şart değil ama gayet şımartıcı bi donanım.

Ek olarak gelen donanımlar hakketen yetersiz bence hala ama aracının içinin çok daha kalilteli gösterdiği bir gerçek, aracın içinin deri olması ek aydınlatmalar, alarm ve katlanan aynalar, bluetooth, vs... En azından totalde verdiğiniz parayı biraz daha hissedersiniz cosmoda...
+1905 bence de cosmo olsun üç kuruş pahalı olsun bravoo

teaman53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah fikrimi söylemek istiyorum :) Sport aldım ben en büyük nedeni afl olmadığı için afl'yi sevmediğimden değil tabiki mercek kısmının arabanın ön tarafını daha kötü gösterdiğini düşündüğüm için. Sport candır +direksiyon+jant+koltuk :)

opas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, aracınızı güle güle kullanın. :) Sport ile Cosmo arasında Cosmo diyorum.

Benim için bi-xenon AFL çok önemli. Geriye kalan donanımın pek anlamı yok. AFL'li Edition'ı, AFL'siz sunrooflu Cosmo'ya tercih ederim. Yani aslında aracı alacak kişinin öncelikleri önemli.

inimicus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alırken bayinin elinde cosmo paket olsaydı kesinlikle cosmo alırdım. Benim de aklım Afl ve ön park sensöründe kaldı. Tabi kapı içi deri ayrıntıları da çok şık. Sportta bir önceki araca göre kalın olan direksiyona biraz geç alıştım ama alışınca gerçekten güzel. Koltukların sarması da gayet iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...