Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj baskıa balatası biten arac genelde çok yakar derler seninkinde son zamanlarda yakıt nasıldı??

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanayideydim bugun bi ses geliyordu lakır lukur kaldırdılar lifte salladılar bu seferde sonuç tabla başı yani rotil başı değişmesi gerek dediler kaldırıldı lifte orjinal tabla başıymış perçinli baya uğraştılar geçen sene tabla burcunu değişmiştim bu senede tabla başı yine gitti 40 rotil başı 40 işçilik 20 rot ayarı etti 100 ytl ordan çıktım vites körüğü dersini değiştirdim o kadar güzel olacağını tahmin etmiyordum orjinale yakın oldu 15 te ona bayıldık ön düzencideki usta dedi bi binelimde ses varmı bakalm bindi ben dio ev aldm 3 sene borclandım sen 3 sene daha binde bana sat dio :D

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol Önder teşekkür ederim aslında asta j 1.4T sportta karar kılmıştık son kez alıcı olarak gidince aracın arka camı çok küçük geldi :( bahsettiğin gibide biraz boğucu arka tarafı :( bide ona bagajda eklenince açıkcası soğuduk :) Normalde bizim astranın bagajı zaten bize yetmiyordu o bagaj hiç yetmezdi ;) ölede olunca jettaya döndük :D Ruhsat plaka işi bitti bugün bayide aracı boya korumaya alıcak bugün veya yarın teslim edicekler ;)

hayırlı olsun
en güzel seçim vw di zaten

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hastahane otoparkında geri geri park ederken park sensörünün içindeki kadın 50 santimetre 40 santimetre durunuz durunuz demeye başladı ne diyo bu ya derken daaaan diye vurdum bir yere. Meğer incecik bi ağaç varmış :D arka tamponun sol köşesini vurmuşum boyalı tampon olsa dökülürdü boyası. Ucuz atlattım :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hastahane otoparkında geri geri park ederken park sensörünün içindeki kadın 50 santimetre 40 santimetre durunuz durunuz demeye başladı ne diyo bu ya derken daaaan diye vurdum bir yere. Meğer incecik bi ağaç varmış :D arka tamponun sol köşesini vurmuşum boyalı tampon olsa dökülürdü boyası. Ucuz atlattım :D

Aynı durum 2 sene önce okulda rektörlüğün önündeki kaldırıma geri geri gelirken oldu bana (yüksek bi kaldırım ama bagajdn yada aynalardan göremedim )
park sensörü yoktu ve tamponları boyatalı 2 ay olmamıştı izi hala duruyor :D