Astra F Kullanıcıları Buraya

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Debriyaj baskıa balatası biten arac genelde çok yakar derler seninkinde son zamanlarda yakıt nasıldı??
baskı balata bitmiş... gercektende cok yakıyodu araba su anda s
per oldu hem yakıtı hem performasın araba ok gibi fırlıyo ışıklarda:)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=127287347332194&comments

dun eskısehırdeydım donerken bııraz zorlayayım dedım
neyse sonu gordum bı baktım kızılotelı raadarlardan gectım herseyı beklıyorum artıkD
F' saneye bak beee 220 :) geçen bende temde yapıştırdım 220 yi ama videoya almaya gerek duymadım :) çok uzun süre C180 kompresör le arka arkaya gittik adam benden kopamadı gıcık oldu en sonunsa bir sağ şeride geçti. yanınsan uzarken bana bakmay ihmal etmedi. üstelik bende kış lastikleri vardı :)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Nurullah baskı balatayı nerede kaça değiştirdin?
hep gittigim bi usta vardı onada son gidişim oldu sağlam-iş diye bi yer.
baskı balata + debriyaj halatı + frenler(ana merkezi arızalıymıs) hepsine once 300 dedi anlastık sonra aksam arabayı almaya babam gitti cok ugrastırdı vs bişeyler gevelemiş babama 400 dediş babamda parasını vermiş 100 liralıkta sülale boyu bi kalay çekmiş :) hakkımı halal etmiyorum ne sen beni tanıyorsun ne ben seni diyip çıkmış :) yine böyle b....tan bi sanayi macerası yasattı astramız

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baştan fiyat belirleyip sonradan şöyle oldu böyle oldu kurtarmadı diyipte fazla para isteyenlere ayar oluyorum sen ustaysan onun işçiliğini maliyetinide bilmen lazım bende rot başlarını bilginde değiştimde iyi iş çıkartıyorlar ama pahalıma geldi.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et