Astra G gözlük kabı + bardak tutucu

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4lü ve boş cd rafı derken?

kalorifer düğmelerinin altında 4 tane cd koymak için bişey icat etmişlerya. o benim hiç bi işime yaramıyor. onun yerine oraya bozukpara sigara telefon gibi şeyleri oymak için boş bi raf satılıyor orjinaliymiş 120tl.daha uyguna bişey yaptıramazmıyım oraya

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta bu uygulama arayıpta bulamadığım şeylerden birisi. :D Corsa C için Düşünmeye başladım nasıl yaparım biye

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim taktığım kutunun ilk rafı telefon, çakmak vs. koymak için, alttaki rafı ikili bardak tutucu. Gayet işlevsel bir şey. e-bay'de 28.40$. Kargo ücreti yok.
http://www.ebay.com/itm/DASH-CUP-HO...ard-every-car-sliding-lock-tray-/150807056935

Işıklı olanını da aynı kişi satıyor.

aradığım şöyle bir ürün

10808834_57826138.jpg

bunun çerçevesiz hali. yani sadece bana ortadaki o raflık gibi olan göz lazım. cdliği sökersem bu paçayı oraya monte ettirebilirmiyim acaba

bu videoda adam tam istediğim gibi yapmış

http://www.youtube.com/watch?v=rUP47wPxW5I

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bizim 1.4 twinport classic astralarda zaten o göz var. Herhangi bir çıkmacıda bulursunuz. Tek bir kutu zaten o. Ben o istediğiniz kutuyu söküp yerine bardaklık taktım. :)

Aşağıda ek olarak aracımın eski bir fotosunu koydum. Orjinalde o göz var bizim araçlarda.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    44.4 KB · Görüntüleme: 61

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL ASTRA H modellerinde tek eksigi gercekten bardak tutacak .yolda giderken gercekten cok ihtiyac duyulan bir buyuk eksiklik bende ekstra alarak isimi gordu olmazsa olmazlardan :rakir:

Ekli dosyalar

• 20131024_165243.jpg
    20131024_165243.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 52

Alikocmersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim 1.4 twinport classic astralarda zaten o göz var. Herhangi bir çıkmacıda bulursunuz. Tek bir kutu zaten o. Ben o istediğiniz kutuyu söküp yerine bardaklık taktım. :)

Aşağıda ek olarak aracımın eski bir fotosunu koydum. Orjinalde o göz var bizim araçlarda.

astra g lerde kapı raflarında bardaklık yeri var zaten. su şişeside çok güzel oturuyor. . torpidodada var. eskisi gibi alkole karışan olmasa likör veya cintoniklik için yaptırılaiblir. ama malesef evde bile içmeye korkar oldum. acaba kanımda alkl kalırmı korkusuyla :D

bu arada h kasası olan ve bardaklık takan arkadaşlar çıkma satan olursa alabilirim.