Astra h marş basmıyor (acilll)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya akü gitmiş ya da benzini dibe kadar indirince depodaki pislik filtreyi tıkamış ve benzin gelmiyor. 2 ihtimal var.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer aracınızda gösterge lambaları, abs lambası, şarj lambası yanıyor, direksiyon falan sertleşiyorsa şarj dinamosunda problem vardır.Akünüz sağlamsa.Bu arada marş motorunun kömürlerini de bitmiş olabilir.

webdelisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yunus Bey,ben akü ölü dedim başka birşey demem.Bu arada arkadaşlara aracım dizel derseniz arkadaşlarda yanlış bilgi vermez sizinde kafanız karışmaz.Öncelikle takviye aracınınız rolantide olmayacakigaza basıp 3000 devire çıkması gerek ki size akım gücü yetsin(çünkü kızdırma bujisi artı marşa yeterince güç gelmesi gerek)d,zel öyle benzinli gibi kolay marş almaz hele kışın kızdırma bujiside akıma güce ihtiyacı varken.onun için iç ışıklarınız yanıyor marşa basınca gidiyor.
yani kısaca AKÜ ÖLÜ

tşk ederim. kasko şirketi ile goruştum bi usta gonderdiler. dediğiniz gibi yaptı usta akü kablolarını taktı kendi aracına geçti gaza yuklendi biraz bu bi 5 dk fLn sürdü. sonra arka arkaya kontak açıp kapadım araba çalıştı durdu çalıştı durdu gaz yemedi. usta akünün yanında kalın bi hortumu kelepçesinden ayırdı içine birseyler sıktı sonra çalıştı araba. herkeze tşk ederim

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Yunus Bey,akünüz zayıf olduğu için gelen usta ayrıca boğaza giren hortumu açıp içine daha açbuk çalışması için Türkcesini biliyorum starter sprayi ile destek verdi aynı zamanda benim dediğim gibi takviye aracının rolnatisini yükseltti.
örnek spray,geçmiş olsun sorunuz bittiği için
%21CC4VdQQEGk%7E$%28KGrHqUOKiUE0qg8GGGuBNMvNZ3P6w%7E%7E_12.JPG

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Geçmiş olsun Yunus Bey,akünüz zayıf olduğu için gelen usta ayrıca boğaza giren hortumu açıp içine daha açbuk çalışması için Türkcesini biliyorum starter sprayi ile destek verdi aynı zamanda benim dediğim gibi takviye aracının rolnatisini yükseltti.

Abi sırları paylaşma. 2 zamanlı motorlarda, buji yuvasından sıkarsanız, kolayca çalışacaktır.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

Tek kelimeyle harikasın abi :D