Astra J 1.3 Dizel Yakıt Tüketimleri

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Dizel Yakıt Tüketimleri

reeaall link' Alıntı:
yakıt tüketimimi düşürmem için ne önerirsiniz? enjektör temizleyici? carbon cleaner? başka bir laternatif? aracım 2010 ecoflex sport 95.000 km de...
Ben 30000 bakımında carbon cleaner yaptırdım kesinlikle tavsiye ederim,km niz oldukça yüksek motorun ne kadar rahatladığını göreceksiniz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paşa link' Alıntı:
Ben 30000 bakımında carbon cleaner yaptırdım kesinlikle tavsiye ederim,km niz oldukça yüksek motorun ne kadar rahatladığını göreceksiniz.

carbon clean olayını sanırım sıcak bakmayanlarda var bu konuda bilgisi olan var mı?

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
carbon clean olayını sanırım sıcak bakmayanlarda var bu konuda bilgisi olan var mı?
Valla kardeşim benim araştırdığım kadarıyla zararlı bir uygulama olduğu çıkmadı yaptırdım dediğim gibide memnun kaldım,katkı maddesi dökerek temizlemekten daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum ama sonuçta ikiside aynı yola çıkıyor sanki.

reeaall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki wurth'un enjektör temizleyicisini mi yoksa carbon cleaner'ı mı önerirsiniz arkadaşlar?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reeaall link' Alıntı:
peki wurth'un enjektör temizleyicisini mi yoksa carbon cleaner'ı mı önerirsiniz arkadaşlar?

ben carbon clean hiç yaptırmadım çok bilgim de yok açıkçası ama würth enjektör temizleyiciyi düzenli aralıklarla kullanırım çok şükür şu ana dek bi sıkıntım yok

kışın katkısını da kullanıyorum würth ü beğeniyorum

reeaall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için...
ozgun88 link' Alıntı:
ben carbon clean hiç yaptırmadım çok bilgim de yok açıkçası ama würth enjektör temizleyiciyi düzenli aralıklarla kullanırım çok şükür şu ana dek bi sıkıntım yok

kışın katkısını da kullanıyorum würth ü beğeniyorum

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taze taze yeni veriler :) ;
istanbuldan Ankaraya bu aksam tek kişi olarak yolculuk yaptim. ևamlica giselerinde tum verileri resetledim. Ankarada varis noktama geldigimde 435 km yol katetmisim. Minimum 120, cogunlukla 130da sabit , izmit- sakarya arasi 15dklik bir periyotta 160-200, ankara girisinden itibaren 90 km/s hizlarda ilerledim. Hız ortalamam 118.3 km/s. Ort. yakit tüketimim ise 4,6 lt. Bilgisayarla pompa arasinda %5  sapma oldugunu düşünürsek 4,8lt reelde yakmis oluyor.  general_Applause

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün akşam. Kocaeli(Derince)- Bursa(Mudanya) yaptık git gel. Toplamda yapılan yol 330 km. 50 lira yakıt aldık + 10 lirada içinde vardı. Yeri geldi sabit 90la gittik yeri geldi 110 120 yaptık. Genelde ama sabit hızla gitmeye özen gösterdik 90 -110 arası değişti. 4.2 litre yaktı araç :)  18 kuruş yakmış oldu. Pompa verisi bu tabi ki bilgisayarı 0 lamamıştık :) Yaşaşsın dizel :)