Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

ED35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

tolgahan06 link' Alıntı:
[quote author=ED35 link=topic=2363.msg59151#msg59151 date=1321895926]
Landi-Renzo yetkili servis tarafından takılan tek lpg'dir bizim araçlara.Parçaları tamamen A16XER'ye özel olarak yapıldığından tercih edilmesinde fayda var + olarak yağlama sistemi takılırsa tadından yenmez :) Arkadaşlar sürekli soruyor başka bir konuda da bahsettim ama en iyisi lpg için bi başlık açmak olacak sanırım :)
ne kadara taktırdınız ayrıca lpg li araçlarda yağ yakma mevzusu olur sizin araçta şu an için bi yağ yakma olayı var mı
[/quote]
2000Tl'ye filan gelmişti yanlış anımsamıyorsam,garantisiz olursa 1500 civarına geliyor ama garantili takın ;) Hiç karşılaşmadım yağ yakma problemiyle veyahut başka bir sıkıntı ile...Zannedersem bu kitin parçaları araçlarımıza tam uyumlu o yüzden problem çıkartmıyor,korkmanıza gerek yok bu kadar taktırınca problem olmadığını göreceksiniz :)

Kürşad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 115 active selct j kasa sport ne yakar arkadaslar sakin kullanimda

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

istanbul trafiği malum ana bağlantılara çıktığınızda anında kıçınıza biri yapışıyor haliylede yükleniyorsunuz gaza
benim bu şekilde en düşük 8.2 en yüksek 9.0 gördüm şimdiye kadar
mesala hüseyintekin arkadaşımız 9.0 lt yazmış o civardır heralde
115 olduğundan ister istemez sakin kullanmak zorunda kalıyorsunuz zaten :)

oscar-361@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benım arac trıptonık vıtes hep sehır ıcındeyım ortalama : 11,5den daha dusmedı km : 9500 ortalama hız : 25 neden bu kadar yakıyor bılgısı olan war mı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oscar link' Alıntı:
benım arac trıptonık vıtes hep sehır ıcındeyım ortalama : 11,5den daha dusmedı km : 9500 ortalama hız : 25 neden bu kadar yakıyor bılgısı olan war mı?
aracınız astra h kasa mı yoksa j kasa mı?

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oscar link' Alıntı:
25 km ortalama hız olan bir trafikte benzinli araçların çoğu 10-11 lt yakar en az. Bir anormallik yok bence.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Benim daha dün 9.0 dı bugün 9.1 e çıkmış böyle 10 günde bir 0.1 artarsa yandık valla

oscar-361@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra j kasa araç dun burda trafık kılettındı takıldım brz trfıge 13,5e cıktı atesım cıktı bnm :) ben tasarruflu olsn dıe 2 bın dewırde yawas yawas gıdyrm yanı brz bayıltıyorum arabayı bu ters mı teper yanı daha mı cok yakar. arabamda yakıt tassarufta war onun zararlı bı etkısı war mı cıkarmayı dusunyrm ?

Admin: Lütfen Türkçe karakterler kullanalım ve eksik harfler yazmayalım.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

düşür devirde kullanmak fazla benzin yaktırır araca.

ayrıca bir laf vardı bu forumda mı başka forumda mı? denir ki bu tip cihazlara para harcamayarak tasarrufa başlayabilirsiniz.

iakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lütfen artık şu kendini kandırarak rahatlama yollarından vazgeçelim. Bu araçlar gerek turbosu gerek 1.6 sı hepsi ş.içi 9-10-11  ş.dışı 6.5-7-8 yakar. Hele işin içinde Active Select var ise zaten bu değerlerde dolaşmak bile yetmeli bence kullanıcısına. Araçlarımız hakkını yakıyor arkadaşlar. Ortada bir haksızlık var ise o da devletlü padişahlarımızın harika ekonomi yönetimindedir.