Astra J 2015 geri viteste vuruntu.

mustafabozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camardı mahmut peşini tanırmısınız ? amca ogluyuz onunla biz
Tabi tanıyorum Başkanımızı. Çamardı İlçesinde yaşayanların en az 30 - 40 katı gurbette heralde. Genelde tatlı - dondurma ağırlıklı oluyordu, Senin meslek farklı olmuş. Bu aracın sorununu umarım çözeriz. geriye başka bir ihtimal kalmıyor. Yıllardır yeni Opel araç kullanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi tanıyorum Başkanımızı. Çamardı İlçesinde yaşayanların en az 30 - 40 katı gurbette heralde. Genelde tatlı - dondurma ağırlıklı oluyordu, Senin meslek farklı olmuş. Bu aracın sorununu umarım çözeriz. geriye başka bir ihtimal kalmıyor. Yıllardır yeni Opel araç kullanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.

+cözülür abim problem degil kime gidiyorsun niğde de usta olarak

mustafabozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+cözülür abim problem degil kime gidiyorsun niğde de usta olarak
Usta iyi aslında ismini yazarsam sanki tamiri yapamamış gibi olur. Daha önce Opel Astra Clasic aracımdaki bir sorunu efsane bir şekilde çözmüştü hakkını yemeyeyim. Senin tavsiyen var mı?

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta iyi aslında ismini yazarsam sanki tamiri yapamamış gibi olur. Daha önce Opel Astra Clasic aracımdaki bir sorunu efsane bir şekilde çözmüştü hakkını yemeyeyim. Senin tavsiyen var mı?
memleketime yerleşmek istemiştim zamanında ama olmadı aynen abim benim meslek biraz degişik oldu :)

Ramazan60

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Opel Astra J 2015 edution, geri viteste vuruntu sesi (özellikle yokuşta geri giderken artan) ön taraftan geliyor.
Baskı balata değişiminden sonra aynı şekilde devam ediyor. Değişen baskı balatanın yaylarında gevşeme olmuş. Ses niçin devam ediyor olabilir?
Volant yada debriyaj bilyesi ihtimal olur mu?
Bu arada ön disklerde değişti. Sanırım bu baskıdan kaynaklanan arıza ön disklere zarar verdi.
Lastikler ilk lastikleri 2015 (60 000 km ) bu durumun etkisi olur mu?
Mustafa bey sorunu çözebildiniz mi acaba bizde de var ayni sorun

Ramazan60

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Doğrusu volantın durumunu bende bilmiyorum.Söküldüğünde durumun bu hale geleceğini bilsem bakardım. Ancak baskı balatanın yaylarında gevşeme olduğuna göre motordan gelen titreşimle alakalı bir konu. Volant la birleştiği yerde baskı balata üzerinde bir yıpranma yok.
Burada bir durum da lastikler. Yazlık ve kışlık lastikler iki ayrı cant üzerinde. 5 yılına girdi. Değişmesi gerekiyor olabilir. (Usta nın tavsiyesi )
Yokuş çıkarken geri vitesteki ön taraftan gelen vuruntu sesi var, yokuş inerken geri viteste ön tarafta böyle bir ses olmuyor. Ön tarafa gelen yük artması ile alakalı bir konu olabilir.
Sorununuza çözüm bulabildiniz mi

emirhan78

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bendede var çözebildinizmi

Ramazan60

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Bu sorunu çözen varmı arkadaşlar

Ramazan60

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Opel Astra J 2015 edution, geri viteste vuruntu sesi (özellikle yokuşta geri giderken artan) ön taraftan geliyor.
Baskı balata değişiminden sonra aynı şekilde devam ediyor. Değişen baskı balatanın yaylarında gevşeme olmuş. Ses niçin devam ediyor olabilir?
Volant yada debriyaj bilyesi ihtimal olur mu?
Bu arada ön disklerde değişti. Sanırım bu baskıdan kaynaklanan arıza ön disklere zarar verdi.
Lastikler ilk lastikleri 2015 (60 000 km ) bu durumun etkisi olur mu?
Çözüm bulabildiniz mi sorununuza

Ramazan60

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu soruna çözüm bulabildiniz mi acaba?