Astra J Bug&Tar Remover (Zift & Böcek Temizleyici)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Bug&Tar Remover (Zift & Böcek Temizleyici)

Ozan link' Alıntı:
Ürün harika peki bu ürünü kullandıktan sonra üstüne cila , wax vb şeylerin yapılması şartmı yapmasak ne olur ?
şart değil boya korumaya zarar vermiyor ancak sık uyguluyorsanız üzerine wax atmanız
iyi olacaktır...

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel uygulama paylaşım için çok teşekürler :) acaba bu zift&böcek temizligini kil uygulamasından önce mi sonra mı yapmak gerekiyor ?

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Ozan link=topic=579.msg27812#msg27812 date=1303660538]
֜rün harika peki bu ürünü kullandıktan sonra üstüne cila , wax vb şeylerin yapılması şartmı yapmasak ne olur ?
şart değil boya korumaya zarar vermiyor ancak sık uyguluyorsanız üzerine wax atmanız
iyi olacaktır...
[/quote]    teşekkürler hemen forumdan bi tane alıp işe koyulayım :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hafta sonları uzun mesafe yol yapıyorum ve genelde akşamları ön ve arka tamponlarda böcek izleri
ve zift lekeri çokça oluyor
benim bir kutu bitti tampon bölgelerine uyguluyorum şampuanla çıkıcak gibi değil zaten, tamponlar ilk günkü gibi tertemiz oluyor
işlemi yaptıktan sonra bol şampuan ve su ile yıkayınız ..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Basınçlı makinama rağmen böcek lekeleri gerçekten enteresan derecede zor çıkıyor ya da çıkmayabiliyor.

Meguiar's dan sipariş vereceğim yarın..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meguiar's ı arkadaşa hediye ettim her zaman kullandığım Sonax dan sipariş verdim.

Buralarda yeşillik olduğundan sinek vb yapışınca yüzlerce yapışıyor tek tek silerek temizlemek zor ve zaman alıcı olur benim için, Sonax ı sıkıp 1-2dk sonra basınçlı makinayla temizleyince saniyesinde tertemiz oluyor kaporta..

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com

Hakan abi bu ürün gerçekten iyi çözüyormuş. Ben de hepsiburada dan 2 tane zift sökücü sipariş ettim biri Meguiar's Bug&Tar Remover - daha gelmedi bayadır bekliyorum 10 günü geçti, 4 parça sipariş vermiştim 3'ünü paketleyip yollamışlar bu hala ortada yok, diğeri de adı neydi unuttum 4 tl ye el kadar bir sprey şişesi. İyi kötü söküyor ama biraz ovalamak lazım senin videodaki gibi hemen çıkarmıyor. Sen nerden almıştın bu ürünü?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan link' Alıntı:
Hakan abi bu ürün gerçekten iyi çözüyormuş. Ben de hepsiburada dan 2 tane zift sökücü sipariş ettim biri Meguiar's Bug&Tar Remover - daha gelmedi bayadır bekliyorum 10 günü geçti, 4 parça sipariş vermiştim 3'ünü paketleyip yollamışlar bu hala ortada yok, diğeri de adı neydi unuttum 4 tl ye el kadar bir sprey şişesi. İyi kötü söküyor ama biraz ovalamak lazım senin videodaki gibi hemen çıkarmıyor. Sen nerden almıştın bu ürünü?
bu ürünü İzmir-Forum Bornova için de bulunan Kipa alış veriş merkezinden 8 tl ye almıştım
gerçekten hiç ovalamadan inanılmaz hızlı bir şekilde çıkarıyordu ziftleri
kipa gibi kobüyük alışveriş merkezlerinde bulunabilir sanırım

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Meguiar's ı arkadaşa hediye ettim her zaman kullandığım Sonax dan sipariş verdim.

Buralarda yeşillik olduğundan sinek vb yapışınca yüzlerce yapışıyor tek tek silerek temizlemek zor ve zaman alıcı olur benim için, Sonax ı sıkıp 1-2dk sonra basınçlı makinayla temizleyince saniyesinde tertemiz oluyor kaporta..
Bence sadece  yeşillikten kaynaklanmıyor böcek olayı
yüksek süratlerde yolculuk ettiğimizden kaçmaya fırsat bulamıyor mahlukatlar :)
bende her seferinde Allahtan rahmet diliyorum

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Hasan link' Alıntı:
meguiars ın kendi sitesinde önceden stokta olmayan ürünler şu an mevcut
aynı gün içinde kargoya veriliyor sipariş
hepsiburada bu aralar işi bayağı gevşetti