Astra J Bug&Tar Remover (Zift & Böcek Temizleyici)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Bug&Tar Remover (Zift & Böcek Temizleyici)

ebony link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=579.msg72893#msg72893 date=1324239572]
Arkadaşlar belki hatırlarsınız; Sonax böcek sökücü den çok memnundum, direkt aracın kirli kısımlarına sıkıp basınçlı makinayla yıkıyorsunuz ve sonuç %90 mükemmel.

Bunun yanısıra denemek için Meguiars dan da benzer ürünü almış memnun -başta- kalmamıştım; ürünü Sonax gibi araca sıkıp makinayla yıkayınca böcekler çıkmadığı gibi siyah plastik aksamlarda da beyaz ürün izi kalmıştı.

Gel zaman git zaman ogünden beri unuttuğum bu ürünü geçenlerde beze sıkarak kullandım; sonuç kesin bir mükemmellik! ֜rün hertürlü böcek zift vb çıkarıyor ve aynı zamanda araca cila da atıyor; Sonax gibi direkt kaportaya değil beze sıkıldıktan sonra uygulamk gerekiyor, bilginize.

ևok uzun zaman önce almıştım Bug&Tar remover'ı. Yeni zift lekelerini çıkarma konusunda çok başarılı. Ama böcekler için bunu harcamaya gerek yok, %20 Amway LOC + %80 Su karışımı ile hazırladığım (sprey şişede) solusyonun  şimdiye kadar çıkaramadığı basit leke/kir yok desem yeridir. Eşinize yada annenize sorun, Amway LOC kullanıyor olma olasılıkları yüksek. ևevrenizde birilerinin satıyor olma olasılığıda yüksek, olmadı gittigidiyor'da kesin vardır. Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında sudan ucuz sayılır. Tavsiye ederim.
[/quote]

Yorumunuz için teşekkür ederim, konuya dair bilginizle daha sık aramızda görmek istediğimiz bir arkadaşımızsınız ayrıca.

Amway kullanan tanıdıklarım var evet, bizde şuan Dish Drops ürünü var sizinki sanırım geniş alanlarda kullanılan versiyonuydu.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracımda yaklaşık 1 haftadır zift lekeleri var. Geçen gittim Sonax a tertemiz olmuştu Formal yıkamadan sonra yine zift yine zift. Asfaltlar hep erimiş burada. Ne kadar dikkat etsem de kenarlara bulaşıyor. Zaman geçtikçe boyaya zarar verir mi acaba? Bayramdan sonra Çorluya gittikten sonra yıkatırım diyordum.

Acaba bu ürünlerden alıp kullanmak daha mı mantıklı? İnternette bulamadım da işin kötüsü.Bug Tar Remover sanırım ürünün ismi. Buna benzer önerebileceğiniz ürün varmı?

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben meguiars ın bug & tar remover ı kullanıyorum.Plastik aksamlarda beyaz lekeler bırakıyor ürünü kullanırken dikkat etmek lazım.Biraz uğraştırıcı böcek ve ziftleri çıkartırken ovalamak gerekiyor

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ağaçlardan damlayan reçine lekelerine de etkili oluyor mu hocam ?

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nerden olduğunu anlamadığım beyaz boya noktaları musallat oldu arabanın çeşitli yerlerine. Boyaya zarar vermeden bunları çıkarmak için tavsiyeniz var mı?

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
Nerden olduğunu anlamadığım beyaz boya noktaları musallat oldu arabanın çeşitli yerlerine. Boyaya zarar vermeden bunları çıkarmak için tavsiyeniz var mı?
Bulunduğunuz yerde dış cepheye veya balkonda boya badana yapan var mı?

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Ağaçlardan damlayan reçine lekelerine de etkili oluyor mu hocam ?
Reçine için denemedim ama şöyle bi ürün var reçine için

http://erdemboya.ticiz.com/p37438-atasresinolrecinefolyo-yapiskanietiket-yapiskanikoli.html

revisor link' Alıntı:
Kil ile çıkartabilirsiniz boya lekelerini