Astra J Bug&Tar Remover (Zift & Böcek Temizleyici)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Bug&Tar Remover (Zift & Böcek Temizleyici)

Hepsiburada evet, son zamanlarda tedariğe eskisi kadar önem vermiyor hemen her siparişim geç geliyor.

Bu arada Meguiars ın böcek sökücüsünü sevmedim elimde kaldı, ama Sonax dan çok memnunum; ovalamaya gerek yok ürünü böcek vb üzerine püskürtüp kısa süre sonra basınçlı makinamla yıkıyorum tertemiz yapıyor.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Meguiarsın zift ve böcek  ürünü için hatıradığım kadarıyla detailingturkey.com da tampon plastik parçalarında leke bıraktı şeklinde bir yorum okumuştum hepsiburadaki yorumlarda yanıltıcı gibi geliyor bana, birinin mükemmel dediği ürüne diğeri berbat diyor
mesala bende aynı markanın cam temizleme ürününden memnun kalmamıştım
birazda deneme yanılma yoluyla gerçekleşiyor ürün memnuniyeti tabi boşa verilen paralarda cabası
bu şekilde birbirimizi bilgilendirirsek boşuna para vermemiş oluruz en azından

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Meguiarsın zift ve böcek  ürünü için hatıradığım kadarıyla detailingturkey.com da tampon plastik parçalarında leke bıraktı şeklinde bir yorum okumuştum hepsiburadaki yorumlarda yanıltıcı gibi geliyor bana, birinin mükemmel dediği ürüne diğeri berbat diyor
mesala bende aynı markanın cam temizleme ürününden memnun kalmamıştım
birazda deneme yanılma yoluyla gerçekleşiyor ürün memnuniyeti tabi boşa verilen paralarda cabası
bu şekilde birbirimizi bilgilendirirsek boşuna para vermemiş oluruz en azından

Meguiars ın böcek çıkarıcısını araca tatbik ettikten 2-3 sonra aracı yıkadığımda (ürünü sadece böceklerin üzerine sıktım, ovalama vb yapmadım) böcekler aynen duruyorlardı + olarak araç üzerinde mat beyaz yapışkan lekeler kalmıştı, bazıları hala siyah aksamlarda belli oluyor.

Hepsiburada ya yorum yazmışmıydım hatırlamıyorum belki de benimdir çünkü lekeleri gidermek için çok uğraşmıştım!

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

meguiarsın böcek ve zift çıkarıcısını almıyoruz o zaman
thnxx Tolga

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

17.00 tl cebimizde kalıcak

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim ancak ürünü belki aslına uygun kullanmamış da olabilirim, gene de tavsiye edemeyeceğim kesin!

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com

Meguiarsın zift sökücüsü gelsin ben sonucu size yazarım ama 2 hafta oldu hala ortada yok.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zannetmiyorum gaz, tiner çok kullanmışımdır..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar belki hatırlarsınız; Sonax böcek sökücü den çok memnundum, direkt aracın kirli kısımlarına sıkıp basınçlı makinayla yıkıyorsunuz ve sonuç %90 mükemmel.

Bunun yanısıra denemek için Meguiars dan da benzer ürünü almış memnun -başta- kalmamıştım; ürünü Sonax gibi araca sıkıp makinayla yıkayınca böcekler çıkmadığı gibi siyah plastik aksamlarda da beyaz ürün izi kalmıştı.

Gel zaman git zaman ogünden beri unuttuğum bu ürünü geçenlerde beze sıkarak kullandım; sonuç kesin bir mükemmellik! Ürün hertürlü böcek zift vb çıkarıyor ve aynı zamanda araca cila da atıyor; Sonax gibi direkt kaportaya değil beze sıkıldıktan sonra uygulamk gerekiyor, bilginize.

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Arkadaşlar belki hatırlarsınız; Sonax böcek sökücü den çok memnundum, direkt aracın kirli kısımlarına sıkıp basınçlı makinayla yıkıyorsunuz ve sonuç %90 mükemmel.

Bunun yanısıra denemek için Meguiars dan da benzer ürünü almış memnun -başta- kalmamıştım; ürünü Sonax gibi araca sıkıp makinayla yıkayınca böcekler çıkmadığı gibi siyah plastik aksamlarda da beyaz ürün izi kalmıştı.

Gel zaman git zaman ogünden beri unuttuğum bu ürünü geçenlerde beze sıkarak kullandım; sonuç kesin bir mükemmellik! ֜rün hertürlü böcek zift vb çıkarıyor ve aynı zamanda araca cila da atıyor; Sonax gibi direkt kaportaya değil beze sıkıldıktan sonra uygulamk gerekiyor, bilginize.

ևok uzun zaman önce almıştım Bug&Tar remover'ı. Yeni zift lekelerini çıkarma konusunda çok başarılı. Ama böcekler için bunu harcamaya gerek yok, %20 Amway LOC + %80 Su karışımı ile hazırladığım (sprey şişede) solusyonun  şimdiye kadar çıkaramadığı basit leke/kir yok desem yeridir. Eşinize yada annenize sorun, Amway LOC kullanıyor olma olasılıkları yüksek. ևevrenizde birilerinin satıyor olma olasılığıda yüksek, olmadı gittigidiyor'da kesin vardır. Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında sudan ucuz sayılır. Tavsiye ederim.