ASTRA J İç Zemine Kırmızı Şerit led Uygulaması

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J İç Zemine Kırmızı Şerit led Uygulaması

tufantepe link' Alıntı:
Orta konsol sökme videolerını izleyerek vitesin oraları söktüm. Daha sonra vites altı kırmızı ledin girdiği büyük soket var. Onun siyah ve beyaz kablolarına dışarıdan kablo girdim ve klamens ile 4 tane kablo çıktım. Bu kablolarıda gizli bir şekide ön pedalın üstü, sağ torpido altı ve iki koltuğun arka tarafına uzatıp uçlarına kırmızı şerit led bağladım.

ևok güzel bir gürüntü oldu. Kapıları açınca açılıyor ve araç seyir halindeyken yanıyor. İlk kapıları açınca çok kuvvetttli yanıyor. Daha sonra arabayı çalıştırınca ışık azalıyor. ve ayrıca konsol ışık kısıp açma düğmeside bununla paralel bağlı yani göğüslükteki ışıkları kısınca o ışıkta kısılıyor.

ASTRA J İç Zemine Kırmızı şerit led Uygulaması

ևok başarılı olmuş beğendim. İşçiliğini de iyi yapmışsınız.Ancak bizim sedanlarda vites altı led olmadığı için tesisatı da yoktur sanırım.Mavi şerit denemenizi de tavsiye ederim kırmızı ve mavi çok hoş ambiyans yaratıyor.    +1

tufantepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bi forumda sedanda da o jackın olduğu ve bazı arkadaşların o vitesin altına şerit led çektiğini görmüştüm. Zaten vitesin alt kısmı sökmek çok basit. videodan izleyip bakabilrsiniz ve soketin olup olmadığını görebilirsin.
Mavi ile kombinasyonda iyi olabilir.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sedanlarda soket var beyler.bugun söktüm gördüm.ama led kesinlikle ve kesinlikle yok.şerit led alıp 3 erli bağlayıp soketten de elektriği aldınızmı operation has been completed :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emeğine sağlık ama benim fikrim kırmızı çok boğmuş aracın iç aydınlatması genelde kırmızı tonlarda kırmızı yerine beyaz led daha şık durabilirdi.

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
sedanlarda soket var beyler.bugun söktüm gördüm.ama led kesinlikle ve kesinlikle yok.şerit led alıp 3 erli bağlayıp soketten de elektriği aldınızmı operation has been completed :)

söküp bakayım,teşekkürler.

tufantepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 haftadır sorunsuz çalışıyor. Geceleyin hiç gözü yormuyor çnkü aşağıda olduğu için gözün görüş alanında değil. Ford fiesta titaniumlarda da orjinal fabrika çıkışında gördüm bunun gibi kırmızı ışık greatt.