Astra J Lpg Montajı

tanhak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Arkadaşlar merhaba ben yeni bir üyeyim hatam olursa affola 2013 model astra j 1.4 turbo otomatik arabam ankarada yaşıyorum ve lpg taktırmayı düşünüyorum yılda ortalama 15000-20000 km arası yol yapıyorum ankara da hangi firmaya taktırmamı tavsiye edersiniz bilgilendirirseniz sevinirim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanhak link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba ben yeni bir üyeyim hatam olursa affola 2013 model astra j 1.4 turbo otomatik arabam ankarada yaşıyorum ve lpg taktırmayı düşünüyorum yılda ortalama 15000-20000 km arası yol yapıyorum ankara da hangi firmaya taktırmamı tavsiye edersiniz bilgilendirirseniz sevinirim.
Estağfurullah hata demeyelim de, usuldendir ya önce sizi tanımak isterdik. İsminizi bilmek isterdik, sıfır mı aldınız ikinci el mi, neden astra, neden 1.4, neden LPG gibi. Sorunuza birazdan ilgili arkadaşlar mutlaka cevap verecektir. Son zamanlarda 1.4 motor araçlara LPG yaptıran ve bunu iyi bilen arkadaşlarımız çoğaldı.  :D 

tanhak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakan ben emekli askerim aracımı 2 el aldım 5000 km de daha öncede astra vardı 2006 model araştırmadan tüp taktırmıştım ve çok sıkıntılar yaşadım bu aracımda bunları yaşamak istemiyorum ve hepinizden lütfen yardımlarınızı bekliyorum

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam ben yardimci olmaya calisayim.bende yeni aldim astra sedan j 115 lik.lpg taktircam kesin.arkadaslardan anladigim iyi bi kit ve en onemlisi iyi ustalik.bunun icinde eğer landirenzo taktiracaksaniz opalde, brc ise ankara mocan yada ևorum  ozencler de taktirmanizi tavsiye ediyolar.araciniz garantideyse hala landirenzo tercih edilebilir.fiyatlari ilden ile değişiyor landirenzonun.meeela ankarada 2500 isterken kayseride 2000 e yaptiranlar var.brcye gelirsek fiyat 1800 istiyo hem mocan hem  ozencler, su anda kampanya var 150 tl yakit veriyolar visaya.
ikisinide taktiran arkadaşlar var konuştuğum.genelde memnunlar.
ben pahali olduğu için prins dusunmedim.o yuzden pek bilmiyorum nedir ne degildir.yanlis bilgi vermek istemem.
bana sorarsan ne yapacaksınız diye:)
Valla kararsizim.ozenclerde brc taktirsam garantiden duscek araba. Muhtemelen kayseri olgunlarda yaglamali sistem landirenzo montaji yaptircam.rush10 bizle paylasir yakinda durumun ne olduğunu; )
Sizin icinde hayırlı olmasını diliyorum. ..

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lpg hangisini taktırırsan takdır garantiden cıkıyor arac..

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanhak link' Alıntı:
hakan ben emekli askerim aracımı 2 el aldım 5000 km de daha öncede astra vardı 2006 model araştırmadan tüp taktırmıştım ve çok sıkıntılar yaşadım bu aracımda bunları yaşamak istemiyorum ve hepinizden lütfen yardımlarınızı bekliyorum
Forumdan okuduklarıma göre Mocanlar BRC Ankara'daki en güvenilir yer.Ben birgün lpg taktıracaksam Söke'den kalkar Ankara'ya Mocanlara giderdim.Dönüşte de Afyon'a anama uğrardım. :)

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mocan gerçekten çok iyidir ama BRC eskisi kadar iyi değil. 
Ha BRC ha Atiker

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ankara OPAL'de aracım sıfır KM iken taktırdım garanti kesinlikle bozulmadı. Garantiden vites topuzu, fren diskleri ve kalorifer kutusunu değiştirdim. Ayrıca aracım ayna altı LED, iç kapı kolu LED, vites altı LED, gündüz farı LED ve far ampüllerimi philips diamond vision ile değiştirmiştim. Bunlar da bozmuyor garantiyi :) Bilginiz olsun. LPG az yakıyor misler gibi. Şubat 2014'te aracımı teslim aldım ve şuan 28.260 KM'de falan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Ankara OPAL'de aracım sıfır KM iken taktırdım garanti kesinlikle bozulmadı. Garantiden vites topuzu, fren diskleri ve kalorifer kutusunu değiştirdim. Ayrıca aracım ayna altı LED, iç kapı kolu LED, vites altı LED, gündüz farı LED ve far ampüllerimi philips diamond vision ile değiştirmiştim. Bunlar da bozmuyor garantiyi :) Bilginiz olsun. LPG az yakıyor misler gibi. şubat 2014'te aracımı teslim aldım ve şuan 28.260 KM'de falan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
hocam hangi opalde montaj yaptırmıştin ve  kaca mal olmustu?