Astra j opc tanıtım ve anlatım mutlaka bakın :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Harika, çok söylenecek bir şey yok....

cgrkzl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc ler bana sanki astra j ler evrim geçirmiş gibi görünüyo :) omurgalı oldugundan sanırım:D

harika ötesi ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanıtımı yapan elemandaki samimiyet on numara, jeremy clarkson ile top gear tadında bi tanıtımmış, subscribe butonuna asıldım :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıksa derken zaten bazı bayilerde satışı başladı.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel istek üzerine getirilir tüm OPC 'ler öyle kafanıza estimi ya ben bi OPC alıp çıkacaktım diyemiyorsunuz bayiye :D bu arada OPC lafını duyunca videoyu izlemeyi bile gerek görmedim belli zaten herşey :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel istek üzerine getirilir tüm OPC 'ler öyle kafanıza estimi ya ben bi OPC alıp çıkacaktım diyemiyorsunuz bayiye :D bu arada OPC lafını duyunca videoyu izlemeyi bile gerek görmedim belli zaten herşey :D

panpalar videosunda başında masa örtüsü sarılı arkadaş harika ötesi sunmuş arabayı, izlemelisin bence, aşırı içten.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eleman özenti ve lakayıt,araba değil kendi heyvan elinde telefonla vırvır zırzır,ırzına geçilen bir araba,bir test sahası bulmaktan aciz bir prodüksyon,

Ya herşeyi geçtim ben kendi egsoz videomu koyup öyle ara sokakta geçsem burda nekadar adam varsa beni itin gözüne sokar sokar çıkarırsınız arkadaş,vay çocuk çıkar vay kedi fırlar,meteor düşer,çamaşır sarkar...