Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

mrt54 link' Alıntı:
Araka Okuma Lambalarının içindeki nikelajı çıkar ve orda bir adet daha soket olduğunu göreceksiniz bende şans eseri buldum ama bi led daha eklenince aydınlatma daha güzel oldu ayrıca decoderide dün yaptım bak ben şöyle yaptım  Kabloları sıyırdım Bağlantıyı yaptım güzelce bantladım Daha ֖nceden ucuna kablo  ekleyip uzattığım decoderi aşağı saldım arabanın altına girdim metal uygun biryer aradım sabitlemek için ve tamponun alt kısımında sağlı soğlu metal  delikler buldum  zaten makaronla kaplanmış olan decoderi birde alüminyum  folyo ile sardım ve saldım içeri  sonrada deliğin içini alüminyum folyo ile doldurdum sallanıp ses yapmasın diye. sallantı yok plastik bi aksam yok arıza ışığıda yok tabi Diğer tarafı da aynı şekilde yaptım ısınmadan bi sıkıntı olmaz artık zaten ısınmayla sıkıntı yaratacak plastik bi ksım yok

Ben sana cesaret verdim taktın ledleri, şimdi sen bana cesaret verdin takıcam decoderi :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Aynen Kardeşim Altına Gir Bir Sürü Yer Var Montaj Yapıcak Girdiğin Zaman Zaten Bahsettiğim O Delikleri de Görüceksin Zaten  14alkiss

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Günaydın arkadaşlar, Daha önce illaki konuşulmuştur fakat göremedim ve size danışmak istiyorum. Aracın arka okuma lambalarına taktığım ledler tam anlamıyla sönmüyor ve çok cılız da olsa yanmaya devam ediyor. Ön okuma lambalarına taktığım ledler de aynı ürün olmasına rağmen sadece arkadaki ledlerde böyle bir sorun var. Bu neden kaynaklanır ve zamanla aküye zararı olur mu?

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Kardeşim o  Ledleri değiştirmen gerekli

Zamanla Aküye Zaraı Olur Diğer Arcımdan Biliyorum Uzun zaman çalıştırmazsan sıkıntı olur...

Bu Ledler işini Görür

http://www.hepsiburada.com/liste/photon-ultimate-44-ledli-park-ampulu-canbus-no-error-85d038/productDetails.aspx?productId=otm85d038&categoryId=20024643

Eyvallah sağol siparişi verdim bile  ;)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kazimgenc link' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar, Daha önce illaki konuşulmuştur fakat göremedim ve size danışmak istiyorum. Aracın arka okuma lambalarına taktığım ledler tam anlamıyla sönmüyor ve çok cılız da olsa yanmaya devam ediyor. Ön okuma lambalarına taktığım ledler de aynı ürün olmasına rağmen sadece arkadaki ledlerde böyle bir sorun var. Bu neden kaynaklanır ve zamanla aküye zararı olur mu?
Belli bir süre sonra tamamen sönüyormuş

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

eraytly link' Alıntı:
Belli bir süre sonra tamamen sönüyormuş

Valla Kardeşim Belli Bir Süre Ne kadar Akşam Kilitledim Kapıları yanıyo du Cılız şekilde Sabah Geldim halen yanıyodu bende bu konuyu sormuştum merte mert bu linkini verdiğm ürünlerin yakmıyacağına söyledi ve gerçektende yakmadı :) aydınlatmasıda on numara bunun yanında

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Valla Kardeşim Belli Bir Süre Ne kadar Akşam Kilitledim Kapıları yanıyo du Cılız şekilde Sabah Geldim halen yanıyodu bende bu konuyu sormuştum merte mert bu linkini verdiğm ürünlerin yakmıyacağına söyledi ve gerçektende yakmadı :) aydınlatmasıda on numara bunun yanında
O zaman sizden bir ricada buluncam gece iç aydınlatma resmi koyabılır mısınız asırı aydınlatmasından korkuyorum :) eğer tahmin ettiğim gibiyse ben de sipariş vericem :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

eraytly link' Alıntı:
O zaman sizden bir ricada buluncam gece iç aydınlatma resmi koyabılır mısınız asırı aydınlatmasından korkuyorum :) eğer tahmin ettiğim gibiyse ben de sipariş vericem :)

Tamam Kardeşim ֖yle ևok Aşırı Değil Tam İdeal Bir Aydınlatma Var Ben Akşama Koyarım  045thumbsup

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece arka okuma lambalarının yanması da bir enteresan, öndekilerde de aynı ürünü kullandım onlar yanmıyor mesela. Neyse artık siparişi verdim gelince takarım kafam rahat olur en azından.