Astra J Rüzgar Sesi

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

hatta ben şuanda dahada inceledikçe golf6yı adamlara üzüldüm açıkcası :D

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Rüzgar sesine belki çözüm bulunamıyor diye itiraz gelecek ama az önce Golf forumunda tartışılan rüzgar sesi ile ilgili bir arkadaşın yazdığı cümle:

yapacak bir sey yok kanimca. servise gittim, normal dediler. inanmadim test araci ile tsi surus yaptim benim tdi kadar geldi. aracin aerodinamigi ile ilgili bir dizayn problemi. sonucta hava da bor akiskan ve icinde surtunerek giden golf 6.
ozellikle benim gibi sese duyarli arkadaslarin kafayi taktigini dusunuyorum. alismak lazim n'apalim.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunları da öğrendikten sonra eğer "meşhuur" golf6 da da bu rüzgar sesi varsa bizdeki  sese normal deyip rüzgar sesi problemine çözüldü diyerek tik atabilirmiyiz  8)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

param olsa hiç düşünmeden golf 6 highline  tdi dsg alır bakardım keyfime ama ne kadar ekmek  okadar köfte :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

erdem link' Alıntı:
bunları da öğrendikten sonra eğer "meşhuur" golf6 da da bu rüzgar sesi varsa bizdeki  sese normal deyip rüzgar sesi problemine çözüldü diyerek tik atabilirmiyiz  8)

Biz bu sorunu da çözecez. Onlardan bir farkımız olacak.

Gerçekten çok ilginç sorunlarla uğraşıyorlar ve okudukça arabamı daha çok seviyorum :)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

param olsada olmasada yine astra J alırdım  victoryy

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Son  hız denemelerini de okudum Golfün 1.4TSI. Sizinle de 4 Golf kullanıcısı arkadaşın yazdığı yorumları paylaşıyorum.

Amacım Golf'ü kötülemek değil. Eminim onların da bizim araca göre bir üstünlüğü vardır ama şu malum derginin karşılaştırmasına takmış durumdayım.

Astra'ya 200km/sa'te nefesi kesilen diyen Sn. Editör'ümüz keşke bunları da okusa.

Biz 4. viteste 215km/sa hızları görürken asıl Golf'ün 220km/sa'te nefesi kesiliyor.  steeringwheel

"malatyadan elazığa gelirken elazığ girişinde düzlükde 6. vitesde en fazla dijital göstergede 224'ü gördü.. "
"220 geçmiyor asla,18 jantı taktım 200 anca gidiyo"
"ben 220 yaptım resim eklıyecem ama eklenmıyorr..."
"hay gozunu seviyim hamdi ya goren sanmıcak sak diye 220 mi vuruyor arac.bende gordum 220 yi ama bukadar da kolay cıkmıyor "

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracımda bugün rüzgar sesi cıkmaya başladı. yaklaşık 7 aydır rüzgar sesini hiç duymuyordum ve bugün farkettim otobanda 100km ve sonrasında geliyor bu ses. sesin ön sağ torpido ile kapının arasından geldiğini duydum bu konuda şikayeti olan varmıdır. bu tarz sorunları yaptıran varsa bilgi paylaşmalarını rica ediyorum.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu bütün arkadaşların en başından beri yaşadığı ve çözüm bulunamayan bir problem

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğru bilgim var ama bugün gelmeye başladı bu ses sanki biryerleri gevşedi yada bilmiyorum ne olduğunu görsel olarak baktım bişey bulamadım.