Astra J Rüzgar Sesi

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Ahmet direkten degil kadrandan geliyor bende o zirilti ama duz yolda degil bozuk yolda geliyor bende. Bugun servisi aradim bi sokup bakalim gerekirse izolasyon yapariz dediler, yarin vaktim olursa bi goturup bakitacam.
Aydın kadran mı nedir bilmiyorum ama o zırıltı insanı çileden çıkarıyor bence kadran değil bu o direkte bir sıkıntı var serviise götürmüştüm ses yok anasını eleman da o kapıdan gelir dedi yağladı sepetledi

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Ben bozuk bir yola girince kadrandan geliyor Ahmet. Deli ediyor benide ama bozuk yolada pek girmeyince aklimdan cikartiyorum. Birde sanki emniyet kemerlerinden de cam acikken ses geliyor, ruzgar vurunca ozellikle. Hava surtunmesi sanirim.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

Sürtcem yemin ediyorum  bu arabayı yapanların kafasını bi yerlere yok abi düzeltecek adam yok sırf bunlar için tarık beye gidesim var istanbula  yakıtı ortak karşılasak da götürsek arabayı aydın ama seninkini nasıl yaptırcaz vay arkadaş  005hihih yalnız plaka fotosu bekliyoruz aracın son halini.. bakıyorum da diğer konularda millete app plaka öneriyorsun vay benim güzel kardeşim...  005hihih

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hmm daha iyi çekimler bekliyorum  ;) kardeş güle güle kullan bende değiştircem inş plakalarımı eskişehire gidince ama bende 0  6 falan yok bakalım fransız nasıl duracak

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Camlarida 3M film yaptirdim bomba oldu. Sira geldi aydinlatmalara. Nur topuna cevirecem :D Poke topuna benzemez insallah :D

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Arabamın Sol sürücü kapısının direğinden bir zırıltı geliyor fakat ne olduğunu bilmemekle birlikte beni deli ediyor  31agryyy artık ön konsolun tıkırtısını falan geçtim rüzgar sesi de müzik le gidiyor bu ses kulağımın dibinde beni ayar etti sol kapı direği kemerin çıktığı yer Airbag yazan yerden geliyor gibi  032questn
bozuk yollarda sol ve sağ direkten geliyor o ses direk üzerindeki kaplamanın içi sert plartik saca çarpınca o iğrenç ses geliyor zır zır zır el ile bastırınca ksiliyor.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
bozuk yollarda sol ve sağ direkten geliyor o ses direk üzerindeki kaplamanın içi sert plartik saca çarpınca o iğrenç ses geliyor zır zır zır el ile bastırınca ksiliyor.

volvoyu bu konuda tebrik ediyorum 2010 1.6d s40 var babamda malzemeleri okadr kaliteli ve esnekki hiç konsoldan falan ses geldgni duymadm.. Benm araç 2bin km de ön konsoldan zırıltılar gelmeye başladı bile iki dürtüorum susuyo alıştı artık :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mustimx link' Alıntı:
Ben kadran diye düşünmüştüm hocam. Siz bir çözüm ürettiniz mi peki bu duruma?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de nadiren de olsa aracı ilk çalıştırdığımda "göstergeden olduğunu düşündüğüm" 1-3 saniye kadar cızzzz diye bir ses gelip kesiliyor acaba malzeme kışın sıcaklık nedeniyle sertleşip araç çalışırken oluşan titreşimle bu ses mi çıkıyor? yazın da olacak mı bakacağım