Astra j ses sistemi Sony amfi-İnfinity component-Hertz koaksiyel

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j ses sistemi Sony amfi-İnfinity component-Hertz koaksiyel

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hayırlısıyla yeni C serisi olabilir kardeşim.

Vay yakışır abime valla tercih 10 üzerinden 20 şimdiden hayırlısıyla inş

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Vay yakışır abime valla tercih 10 üzerinden 20 şimdiden hayırlısıyla inş

Allah razı olsun sana daha iyileri de yakışır.

Yarın Ankara ya gidiyorum gidip bayide bir bakayım nasılmış..

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle bilgi, tecrübe ve ses sistemleri ile olan alakanıza saygı duyduğumu belirteyim. Paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Benim; sizden daha bilgiliyim, arkadaşlara daha iyi tavsiyelerde bulunurum gibi bir iddiam yok. Önceki mesajımı tümü ile ele alırsanız; amacımızın ortak olduğunu, herkesin faydasına bir şeyler paylaştığım aşikar.

madmax50 link' Alıntı:
Daha önceki mesajlarımda arkadaşa linklerle bilrikte ürün tavsiye ettim zaten. Burada bütçeyee göre elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Başka bir arkadaşa tavsiye ettiğiniz ürünler pahalı gelmiş sizde daha ucuza sistem kurmanın gereksiz olduğunu yazmışsınız. Ben de çok da kötü olmayan, istediği miktara yakın bir bedelle sistem tavsiye ettim ama siz beğenmediniz. Bence bileşenler o kadar da kötü değil.

madmax50 link' Alıntı:
Ben bütçe yüzünden giriş seviyesi bir sistem kullanıyorum, isteyen olursa audison bileşenlerden oluşan aktif bir sistem de tavsiye edebilirim ama 5-6 bin bütçeyi her astra sahibi karşılayamaz sanırım.

Önceki mesajımda aynen bu söylediklerinize paralel şeyler yazdım.

madmax50 link' Alıntı:
Özellikle yazıyorum dinlemediğim ürünleri tavsiye etmiyorum.

Yazdığım son paragrafı doğruladınız.

Demek istediğim sizin, benim yada bir başkasının farklı tecrübeleri olabilir, burada bulunan 2-3 kişinin vereceği tavsiyeler yetersiz olacaktır. Sizin tecrübe etmediğiniz ürünler vardır elbette dolayısıyla vereceğiniz tavsiyeler sizin tecrübeleriniz ile sınırlı kalacaktır.

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşımın yanına gider çayını içeriz ve istediğiniz ürünleri test edebilirsiniz. Bunu hiçbir forumda hiç kimse size sunamaz kusura bakmayın.

Kusura bakmaktan ziyade böyle bir imkanı bizler ile paylaşma nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

madmax50 link' Alıntı:
Daha önce o meşhur forumlarda moderatörlükte yaptım ama bu forumda şimdilik sıcak bir ortam mevcut ve bu ortama nacizane katkıda bulunmak istiyorum.

Şuan ki sıcak ortamın devam etmesini temenni ederim, hatta çıkacak olan yeni kasa Astra ile dahi.

Eminim, moderatörlük yaptığınız forumda da yeni üyelere bu işin "2 haporlö, bi anfi ve bi de bufırla" :) bitmeyeceğini çok kere söylemişsinizdir.
Ses sistemi bir hevesle başlar ve kaybolur genelde ama kaybolmazsa hastalık derecesinde de ilerler.
Asıl anlatmak istediğim bu işin çok da basit olmadığı...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Allah razı olsun sana daha iyileri de yakışır.

Yarın Ankara ya gidiyorum gidip bayide bir bakayım nasılmış..

Sağol abi Allah senden d e razı olsun git bakalım iyice incele bi test sürüşü özellikler pakatler fiyat neymiş bi arge akabınde ıyıce degerlendırrsın

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

NumberZOne link' Alıntı:
Eminim, moderatörlük yaptığınız forumda da yeni üyelere bu işin "2 haporlö, bi anfi ve bi de bufırla" :) bitmeyeceğini çok kere söylemişsinizdir.
Ses sistemi bir hevesle başlar ve kaybolur genelde ama kaybolmazsa hastalık derecesinde de ilerler.
Asıl anlatmak istediğim bu işin çok da basit olmadığı...

İş tabiki basit değil, ama astranın dandik sistemi sonrası küçük müdahaleler bile çok şey değiştiriyor. Konu ile alakalı çok fazla özel mesaj geliyor. Genelde motor sesi ve araç sesleri konusunda problem var ve bu araçta bu çözülmez diye insanları başlarından atıyorlar. Burada üst düzey ürünler yerine insanların müzikten zevk alacağı bir sistem adına sizlerinde yardımıyla forum üyelerine yardımcı olalım.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
İş tabiki basit değil, ama astranın dandik sistemi sonrası küçük müdahaleler bile çok şey değiştiriyor. Konu ile alakalı çok fazla özel mesaj geliyor. Genelde motor sesi ve araç sesleri konusunda problem var ve bu araçta bu çözülmez diye insanları başlarından atıyorlar. Burada üst düzey ürünler yerine insanların müzikten zevk alacağı bir sistem adına sizlerinde yardımıyla forum üyelerine yardımcı olalım.

045thumbsup

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

kontplus link' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/kenwood-kfc-m614p-165-cm-2-yollu-crossoverli-komponent-280w/productDetails.aspx?productId=otcagkfcm614p&categoryId=26090

Dostlar peki tam ölçüsü 16,5 cm mi önlerin linkteki uygun mudur?

Замена бокового стекла на Opel Astra J GTC

Birde bu rus kapı döşemesini sökerken tırnakları kırıyor bu çok başımıza gelir mi?

Hoparlör için mdf kasnak kullanılacağı için 16,16.5, 17 boyutları uygundur. Ayrıca Kenwood komponenti o fiyata tavsiye etmem infinity 6500cx 240 TL
http://www.n11.com/infinity-ref-6500cx-165cm-component-mid-takimi-P18654304

İlle de Kenwood olsun deseniz 130 TL'ye yeni
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-kenwood-kfc-m614p-16-cm-component-hoparlor-160761506/detay

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Hoparlör için mdf kasnak kullanılacağı için 16,16.5, 17 boyutları uygundur. Ayrıca Kenwood komponenti o fiyata tavsiye etmem infinity 6500cx 240 TL
http://www.n11.com/infinity-ref-6500cx-165cm-component-mid-takimi-P18654304

İlle de Kenwood olsun deseniz 130 TL'ye yeni
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-kenwood-kfc-m614p-16-cm-component-hoparlor-160761506/detay
+1
Kesinikle infinity ref 6500 cx tercih edilmeli