astralarımızın arka plakaları kare olsa nasıl olur sizce

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: astralarımızın arka plakaları kare olsa nasıl olur sizce

alyslk link' Alıntı:
arkadaslar benim aracımda APP double war

çift kat siyah ve bosluksuz..4 çevirmeye girdim,hiçbirisinde sıkıntı olmadı.tek mühürlü ve fosfor tc bayraklı.

ist buluşması fotolarına bakarsanız görebilirsiniz.ben burdayım diyor sadece APP nin farkı budur.tabiki plakalıksız olacak..

ayrıca cift taraflı bant ile yapıştırmıstım ben.düşme gibi bir sıkıntı olmadı genelde 200 km ile giderim tem de :)

hee derseniz polis sıkıntı yaratıyor,gel memur kardesim bagaja,orjinal plakalar burda..plaka ; arabanın adıdır..

sn.allyshk siz polisine denk gelmemişsiniz sanırım :) burda silivride oyle polisler var ki adamın gözunun ustunde kaş var diye yerleştiriyor cezayı

alyslk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya istanbulda ceza yazmak istesen araca bütün araclara sıradan gecirmek gerek ...:)

öyle araclar var ki artık bizimkiler dikkat cekmiyor :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

aracı aldığımın ertesi günü fılmlerden dolayı ceza keseceklerdı allahtan kemer takmamışımda kemere 66 tl ceza kestiler.Adamı zor ıkna ettım yoksa 1 gunluk aracın cam fılmlerını kendi eliyle söküp aracı bağlayıp 200 tlde ceza keseceklerdi

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence kötü olur, apaçi işi olur

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=860.msg16227#msg16227 date=1300265521]
arkadaşlar app plaka trafiktte sıkıntı yaratabilir neticede sanayii işi mühürsüz bir levha.  plakam şık dursun diyorsanız plakalıksız olarak silikon ve bantla yapıştırın o zaman çok şık durur. benim pkalar silikon ve bantla yapışık ( önce sadece banttı ama sağlıklı olmuyor hem silikon hem bant en güzeli)  çok hoş oluyor

bu şekilde yaptığımız zaman düşme tehlikesi varmı acaba ?
[/quote]

silikon olursa düşmez ama sadece bant olursa özellikle havalar ısındıkça bant özelliğini zamanla yitirir

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Bu silikonla yapıştırıp bantla sabitlediğim plakayı yerinden söktüğüm zaman altında kalan silikon izlerini gidermenin bir yolu varmı?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
Bu silikonla yapıştırıp bantla sabitlediğim plakayı yerinden söktüğüm zaman altında kalan silikon izlerini gidermenin bir yolu varmı?

bildiğim kadarıyla onu sökerken ısıtarak özel bir teknikle söküyorlar iz bırakmaması için

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

erdem link' Alıntı:
[quote author=salihcaglayan link=topic=860.msg16613#msg16613 date=1300309716]

bildiğim kadarıyla onu sökerken ısıtarak özel bir teknikle söküyorlar iz bırakmaması için
[/quote]
Teşekkürler.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=860.msg16615#msg16615 date=1300309880]
[quote author=salihcaglayan link=topic=860.msg16613#msg16613 date=1300309716]

[/quote]
Teşekkürler.
[/quote]

rica ederim