astralarımızın arka plakaları kare olsa nasıl olur sizce

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astralarımızın arka plakaları kare olsa nasıl olur sizce

Aracı istanbulda alıcam.. İzmitte yasamama ragmen özel plaka isticem 34 PDR xxxx artık ne olursa.. İlk yapıcagım iş app plaka ya kesikli fransız app olucak yada Normal istanbul kalın APP plaka.. Bayiye tembi edicem zaten sakın plakalık takıp delmeyin tamponu die :)..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plakalık  zaten  çrkin gösteriyor aracı. ben trafik polisiyle uğraşmayayım diye  app yapmadım ama plakalığı çıkartıp  silikonla  yapıştırdım o bile görünümde fark etti

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de plakalığı söküp yapıştırmayı düşünüyorum
acaba sadece silikon yeterli olur mu?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
ben de plakalığı söküp yapıştırmayı düşünüyorum
acaba sadece silikon yeterli olur mu?

Sayın Hakan

Eger ömürlük kullanıcam dersenız silikon ile yapıstırın derim.. Ama yok ben öle olmaz derseniz "3M" Marka cift taraflı bantlar var büyük alışveriş marketlerinde. ևok kaliteli bir banttır kesinlikle sizi yarı yolda bırakmaz.. Ben 1 sene kullandım aracımda silikonsuz banamısın demedi yıkma yagmur cagmur gunes vs.. İkinci aracımda silikon yaptırdım serviste inanın plaka sokulmedı tampon kırılıyordu :D.. hatta aracı satarken adam sordu eywah bunu nasıl cıkartıcaz die  :D

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onu arabayı alan düşünsün :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim özer bey
o zaman silikonla yapabilirim, ömürlük olucak biraz :)
bir de her gittiğim servis plaka kenarlığını değiştiriyor bunun önüne geçmiş olurum
en son gittiğim servis te değiştirmiş ancak ön tarafta plakanın kenarlarını vidalamamışlar
sanki açık gibi duruyor
o yüzden ben de silikonluyayım bari

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

artık plakalar araçlar için ömürlük değilmi. birkaç ay önce konuşuluyordu plaka değişimi bitti deniyordu.öyleyse slikon mantıklı bende yaptıracam.bu arada slikon ne  :-\ nerden bulurum

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
artık plakalar araçlar için ömürlük değilmi. birkaç ay önce konuşuluyordu plaka değişimi bitti deniyordu.öyleyse slikon mantıklı bende yaptıracam.bu arada slikon ne  :-\ nerden bulurum
silikon  yapıştırıcı gibi bir  izolasyon maddesi.  pek çok yerde kullnılıyor özellikle  metalleri sabitlemekte süpe rişe yarıyor. srevisler  sürekli kullanır bunu ve tesisatçılarda.  bir tüpü  1  tl fiyatıda ucuz. tabancası var onunla sıkıyorsunuz

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
artık plakalar araçlar için ömürlük değilmi. birkaç ay önce konuşuluyordu plaka değişimi bitti deniyordu.öyleyse slikon mantıklı bende yaptıracam.bu arada slikon ne  :-\ nerden bulurum

Ben plakaların ömürlük oldugunu sanmıyorum devletin su anda verdigi plakarın boyaları akıyor silik silik duruyor.. Oysaki dısarıda yapılan app adı verilen plakar devletin verdigi plakalardan kat kat daha kaliteli ve guzel duruyor.. Ayrıca yapan kişiler plakalarına %100 ömür boyu garanti veriyor :).. Benım sureklı yaptırdıgım bırı var ankaradan gayet memnunum en ufak bı boyası dahi cıkmadı :)

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=duanka link=topic=860.msg17873#msg17873 date=1300637497]
artık plakalar araçlar için ömürlük değilmi. birkaç ay önce konuşuluyordu plaka değişimi bitti deniyordu.öyleyse slikon mantıklı bende yaptıracam.bu arada slikon ne  :-\ nerden bulurum
silikon  yapıştırıcı gibi bir  izolasyon maddesi.   pek çok yerde kullnılıyor özellikle  metalleri sabitlemekte süpe rişe yarıyor. srevisler  sürekli kullanır bunu ve tesisatçılarda.  bir tüpü  1  tl fiyatıda ucuz. tabancası var onunla sıkıyorsunuz
[/quote]
bildiğimiz slikonn yani , mermerlerin kalebodurların arasına sıkılan , bana pek sağlam duracakmış gibi gelmedi . nasıl sürdün akın hocam yoğurt gibi bişi bu