Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Rüya Gibi :)

esadsari link' Alıntı:
az önce bayideydim bana söylenen şu ; araç üretilmiş ve gemiye yüklenicekmiş 24ünde, 29unda da izmirde olucakmış 30unda da istanbulda dediler..

öncelikle hayırlı olsun

ama yinede dikkatli olun. söyledikleri bu sürelerde imkansız. ya ellerindeki bir arabayı satmaya çalışıyorlar ya da araba zaten geldi sizi yolda diye avutuyorlar

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün bayii dediki ayın 30 unda torbalıya yanasıyor gemi nisan 4 ü ila 6 sı arasında istanbula ulasacakmış araçlar geminin adınıda aldını bile aldım hemen onuda yazacağım 1 dkya

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geminin adıda GARDEN ELLEDA hatta gemi takip diye açılan bi konu var formumuzda oradan gemiyi takip edebilirsin ayın 30 unda torbalıda oluyor ki indirme gümrük işlemleri istanbula ulasması 1 hafta buda dediğim gibi nisan 4 ila 6 arasında araclar bayiide olacak ki bizde bi kaç gün içerisinde teslim alacağız

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anlaşılan benim araba ile aynı gemide olacak ama benim bayi henüz gemi adı filan göremiyoruz demişti dün... ve nisanın ilk haftası teslim ederiz dedi bende bişey anlamadım bu işten

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
anlaşılan benim araba ile aynı gemide olacak ama benim bayi henüz gemi adı filan göremiyoruz demişti dün... ve nisanın ilk haftası teslim ederiz dedi bende bişey anlamadım bu işten

sn. gökhan hllb isimli üyenin gemi takip diye açtıgı konuda gemi listeleri var orada garden elleda 30.03.2011 de izmirde gözüküyor bakabilirsiniz

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben satıcımdan dün epey bişeyler öğrendim bu bayilerin bildikleri bilmedikleri hakkında, satıcıların bazıları bilgisayardaki programlara tam hakim olamadıklarından ve bir takım şifre işlemlerinden dolayı ayrıntılı bilgiye ulaşamıyormuş, daha kıdemli yada şef konumundaki satıcılar daha çok bilgiye ulaşıyor, aslında gemi adını istese bulur. gemi takip linkini  yada grimaldi firmasının ( gemi şirketi) linkini pek bilmiyorlar. ben anlattım böyle böyle oluyor diye.
garden elleda 30 martta izmirde olacak bknz ( http://grimaldishipping.com/images/stories/german/sched/euromed_export.pdf ) şu anda nerede olduğuna bakmak için de bknz (http://www.marinetraffic.com/ais/tr/datasheet.aspx?datasource=SHIPS_CURRENT&alpha=A&level0=200) az önce baktığımda gemi görünmüyordu bazen gps kapalı oluyormuş. aynı linkte limanlara gelecek gemileri vs. görebiliyorsunuz

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bende bugün bayiimle konustum geminin ismini okyledik suan gemi gözükmğyor gps kapalı zannedersem dediğiniz gibi verdiğiniz bilgiler çok güzel teşekkür ederiz

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rica ederim, bu arada dikkatinizi çekmiştir gemiler italyadan yüklenmiyor. ben şahsen öyle sanıyordum 1-2 günde gelir diyordum. gemiler ta almanya polonya kuzey denizinden yola çıkıyor. ingiltere altından geçip ispanya portekiz dolanıp cebelitarıktan geçiyor. gelmesi epey uzun sürüyor. ben dün satıcımın ekranına bakarken 17 marta gelen geminin yanlış görmediysen 24 şubatta fana çıktığını gördüm yaklaşık 20 gün sürüyor sanırım gemi

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabaları sürerek getirseler birgünde burda olurlar aslında dizellerde bilemedin iki günde gelir..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
arabaları sürerek getirseler birgünde burda olurlar aslında dizellerde bilemedin iki günde gelir..
yada demiryoluyla gelse ya ama olmaz yaw bi geminin taşıdığı arabayı kaç tren taşır :) gemi resimlerine baktınız mı? devasa gemiler