Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

hoşgeldiniz sn. eserez
benzeri konularda bazı arkadaşlarda teslim tarihinden sonra almışlardı aracı
sunroof ve metro mavisi bu iki opsiyon sanırım sizin aracın gecikmesinin sebebi
çünkü opsiyon eklenince gecikme sözkonusu olabiliyor, birkaç arkadaşımızdada böyle olmuştıu
onlar burada fikirlerini sizinle paylaşacaklardır
Ama size tarihi verip gelmediğini bildirmemeleri ve geciktirmeleri çok uygun bir davranış değil ve hoş olmamış açıkçası
Ayrıca sizi burada kısaca tanıyabilirmiyiz
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.0
ayrıca izmir grubuna da alalım sizi :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=352.30

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

eserez link' Alıntı:
Bu arada arabasını bekleyen veya alan herkese iyi günlerde, kazasız belasız kullanmalarını temenni ederim.

kesinlikle araya başka konular girmiş ve sizi unutmuşlardır. yetkili arkadaş da gmd'le görüşmemiştir. sürekli aramak başlarının etini yemek gerekiyor.. benim size tavsiye rengim kırmızı... siz bu aracı anladığım kadarıyla, spor kıyafetle aile etkinliklerinde vs. kullanacaksınız.. eşiniz için alıyorsunuz... çok güzel bir renk kırmızı. iddialı bir renk... ama yok çok dikkat çeker derseniz beyaz renk tavsiye olunur... ayrıca sizin mavi renk çok güzel ama türkiye'de fazla yok... beklemenize değmez.. bir de 1.4 turboya flexride çok yakışır...

kadircal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk başlarda çok tereddütüm vardı astra almak için, bütün forum sitelerine baktım olumlu olumsuz bütün yazıları okudum. çok iyi şeyler yazanda var çok problem yaşayanlar da. sonuçta kul yapısı bu problem çıkabilir ve herkeste sorun olcak diye birşey yok. gene de  bütün araç markalarını gezdim focus,golf,307,c4, hatta bir üst segmentlerine bile baktım ama hiçbirisi astra kadar çekici,spor ve donanımlı değildi. astra ile test sürüşü yaptım o motorun sesi beni çok etkiledi,göstergeleri, rahatlığı, havası direksiyonun yumuşaklığı ve konforu tek kelimeyle müthişti.Sonra astra almayı karar verdim ve plazaya gittim 1.4 140 beygir cosmo otomatik vites beyaz renk araç için anlaştım ücretini ödedim ve yarın plaka işlemleri için beklemem gerekecek,inanın çok sabırsızlanıyorum aracıma kavuşmak için.
inşaalah herkes birgün astra j sahibi olur...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kadircal link' Alıntı:
ilk başlarda çok tereddütüm vardı astra almak için, bütün forum sitelerine baktım olumlu olumsuz bütün yazıları okudum. çok iyi şeyler yazanda var çok problem yaşayanlar da. sonuçta kul yapısı bu problem çıkabilir ve herkeste sorun olcak diye birşey yok. gene de  bütün araç markalarını gezdim focus,golf,307,c4, hatta bir üst segmentlerine bile baktım ama hiçbirisi astra kadar çekici,spor ve donanımlı değildi. astra ile test sürüşü yaptım o motorun sesi beni çok etkiledi,göstergeleri, rahatlığı, havası direksiyonun yumuşaklığı ve konforu tek kelimeyle müthişti.Sonra astra almayı karar verdim ve plazaya gittim 1.4 140 beygir cosmo otomatik vites beyaz renk araç için anlaştım ücretini ödedim ve yarın plaka işlemleri için beklemem gerekecek,inanın çok sabırsızlanıyorum aracıma kavuşmak için.

şimdiden hayırlı uğurlu olsun sn. kadircal
bir anda bende araç alırken yaptığım araştırmaların aynısı gözümde canlandı :)
En kısa sürede aracınıza kavuşmanız dileğiyle

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kadircal link' Alıntı:

şimdiden hayırlı olsun arabanız

M.Kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eserez link' Alıntı:
1.4T Cosmo+CD500+Sunroof Metro Mavi Astra J siparişini ve kaporayı aldılar. Haziran ayında tekrar Türkiye'de olacağımı geldiğimde arabanın da hazır olması gerektiğini söyledim. Tamam denildi. Daha sonra Arabistan'a döndüm. 10 gün sonra dediler ki metro mavi siparişini Opel fabrikası kabul etmedi. Ben de istediğim renk olursa iyi olacağını sonuçta pek de az olmayan bir meblağ ödeyeceğimi fakat diğer olası renkler konusunda da görüşebileceğimi ilettim. Genel Müdür ile bu konuda görüşeceklerini ve sonucu ileteceklerini söylediler. Siparişin üzerinden tam 2 ay geçti hala ortada birşey yok. Merak ediyorum 2 ay daha hiç sormasam ne olacak. Bilmiyorum sizler ne dersiniz ama bana biraz garip geliyor.

Meteor mavisi (Royalblau) Astra ya cok ama cok guzel giden bir renk. Bende bu renkten almak istemistim, saticinin soyledigi "bu renk standart degil, ancak ozel uretim olursa yani sunroof veya AFL alirsaniz yapiyorlar ama yine de 2-3 ay beklersiniz ve o rengin gelecegini garanti edemeyiz" seklindeydi. Opel in merkeze bastirmamasinin neticesinde yuzlerce satan araclarindan yollarda sadece siyah-gri-teknik gri-kirmizi-beyaz gibi 5-6 renk gorebiliyoruz...

dkubilayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün sabah opelden aradılar. aracımın geldiğini söylediler. gidip gördüm ve teslim almak için sabırsızlanıyorum. işlemlere hemen başlandı nasipse çarşamba günü alacağım.. :)

1.3 dizel teknik gri sport :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dkubilayhan link' Alıntı:
bugün sabah opelden aradılar. aracımın geldiğini söylediler. gidip gördüm ve teslim almak için sabırsızlanıyorum. işlemlere hemen başlandı nasipse çarşamba günü alacağım.. :)

hayırlısı olsun şimdiden
Allah ağız tadıyla, kazasız belasız sürüşler nasip etsin
Fotoğraf makinenizi yanınızda götürmeyi unutmayın fotoğraf ve ilk izlenimleri bekliyoruz :)

dkubilayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=dkubilayhan link=topic=927.msg27551#msg27551 date=1303504317]

hayırlısı olsun şimdiden
Allah ağız tadıyla, kazasız belasız sürüşler nasip etsin
Fotoğraf makinenizi yanınızda götürmeyi unutmayın fotoğraf ve ilk izlenimleri bekliyoruz :)
[/quote]
amin. teşekkürler:)
valla fotograf makinası elimde, hazır olarak bekliyorum. sizlerle paylaşacağım.

bsertkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba

Bende dun aracımın kaporasını verdim yeni astra 1.3 dizel sport standart donanım siyah

mayıs ilk haftası veya ikinci haftası gelecek acaba daha erken gelmez mi

fiyatı sabitlediler 48.500 e kesin zam gelecekmiş ama benim fiyat sabit

fiyat nasıl gerçekten zam gelecek mi ilk dizel aracım olacak 2007 1.6 102 bg jettamı sattım bu hafta bakalım memnun kalacakmıyım opel den
sırf yakıt için sattım 400 bin yakıyordu

sizce konfor açısından bir fark olur mu motorda fark olmaz 102 ile 95 arası sanırım