Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Hoşgeldiniz sn.bsertkol şimdiden aracınız hayırlı olsun
1.3 dizel yakıt olarak gayet memnun edici ancak jetta ile astra karşılaştırmak için
jettayı da kullanmak lazım o yüzden bu kısma yorum yapamaycağım belki forumda jetta kullanan arkadaşlar vardır
aracı test ettiniz mi?
ayrıca forum geleneği açısından sizi kısaca tanıyabilir miyiz :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.0

serdar41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bsertkol link' Alıntı:
Merhaba

Bende dun aracımın kaporasını verdim yeni astra 1.3 dizel sport standart donanım siyah

mayıs ilk haftası veya ikinci haftası gelecek acaba daha erken gelmez mi

fiyatı sabitlediler 48.500 e kesin zam gelecekmiş ama benim fiyat sabit

fiyat nasıl gerçekten zam gelecek mi ilk dizel aracım olacak 2007 1.6 102 bg jettamı sattım bu hafta bakalım memnun kalacakmıyım opel den
sırf yakıt için sattım 400 bin yakıyordu

sizce konfor açısından bir fark olur mu motorda fark olmaz 102 ile 95 arası sanırım
sn.bsertkol  benimde önceki aracım 2006 1.6 102 bg jetta idi,2 araçta aynı sınıfta(c) yeralmakla beraber bence aralarında çok fark var.öncelikle tüketim değerleri,dış ve iç dizaynları,yol tutuşu,süspansiyon(konfor),vites geçişleri arasında bariz farklar yeralmakta.saydığım hususlardan jettada daha iyi olduğunu düşündüğüm konular vites geçişleri ve süspansiyon sistemidir bunun dışında 95 bg ve 102 bg arasında ben bir fark hissetmedim ancak dizel araç kullanacağınızı unutmadan ve çok fazla performans beklentisi olmadan değerlendirmek gerekli.çevremdeki herkes vw den sonra opel  alacağımı duyunca verdiğim kararı kendilerince sorguladıklarını hissetmiştim ama aradan yaklaşık 4 ay geçti ve verdiğim kararın ne kadar isabetli olduğunu astramı gördüklerinde/kullandıklarında şimdi kendileri ifade ediyorlar.kararınızdan pişmanlık duyacağınızı hiç ama hiç zannetmiyorum.aracınızı güzel günlerde gönlünüzce kazasız belasız kullanmanız dileklerimle

bsertkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vallahı astram 50 bg olsun az yaksın benim olsun :)

genç olmama ramen (yas 23) hızla işim yok herşey yakıt benim için :)

zaten 1.3 alıp ta sonrasında performanstan şikayet edeni anlamıyorum performans bekleyipte neden 1.3 alıyorsun beniznli 140bg orada seni ekliyor...

km de 200 bin yaktıgı dogrumu acaba ben test suruşu yaptıgım kadarı ıle dediğiniz gibi suspansıyon ve vites geçişleri jettayı aratabilir ama diğer konularda aratmayacak hatta elekronik konusunda açık arası olacak sanırım

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz sn.bsertkol. jetta kullanmadığım için kıyas yapamam ama, ortalama 200 krş. civarı yaktığı doğru. istanbulda trafiğe göre 5,5-6,5 lt. arasında tüketim değerlerini görürsünüz. 

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araçlarını yeni almış olan tüm arkadaşlara, kazasız belasız sürüşler diliyorum.Umarım sizler de benim gibi aradan 5 ay geçtikten sonra dahi, aracınızı bıraktığınız her defasında, arkanıza baka baka gidiyor olursunuz.. ;)
Sırf uzun yol yapabilmek adına, eşimin Eskişehirdeki uzak akrabalarını bile ziyaret etmeyi önerdim eşime, kabul etmedi gerçi ama, aracımı daha çok kullanabilmek için yaratmaya çalıştığım bahanelere bir bakarmısınız?  evill2

bsertkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bsertkol link' Alıntı:
Merhaba

Bende dun aracımın kaporasını verdim yeni astra 1.3 dizel sport standart donanım siyah

mayıs ilk haftası veya ikinci haftası gelecek acaba daha erken gelmez mi

fiyat nasıl gerçekten zam gelecek mi ilk dizel aracım olacak 2007 1.6 102 bg jettamı sattım bu hafta bakalım memnun kalacakmıyım opel den
sırf yakıt için sattım 400 bin yakıyordu

sizce konfor açısından bir fark olur mu motorda fark olmaz 102 ile 95 arası sanırım

benim fiyatı hiç yorumlamamışsınız fiyat nasıl arkadaşlar

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bsertkol link' Alıntı:
[quote author=bsertkol link=topic=927.msg27596#msg27596 date=1303540489]

[/quote]

konfor açısından sıkıntınız olmaz zaten. 51000 tl. liste fiyatını düşünürsek fiyat makul görünüyor.yanında  hediye alabildiniz mi?

bsertkol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
[quote author=bsertkol link=topic=927.msg27991#msg27991 date=1303750340]
[quote author=bsertkol link=topic=927.msg27596#msg27596 date=1303540489]

Mlesef en buyuk hediye erken tarihe araç bulabılmem oldu 5 bayi gezdım 2 aydan once araç ypk ve fiyat veremıyorlar

ama teslim alacağım zaman hediye isteyecegım ne istesem acaba ne hediye ediyorlar

[/quote]

konfor açısından sıkıntınız olmaz zaten. 51000 tl. liste fiyatını düşünürsek fiyat makul görünüyor.yanında  hediye alabildiniz mi?
[/quote]

tosssbaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese merhaba,

GRANDE SCANDINAVIA gemisinde benim araçta geliyo 1.4T + cd500 Siyah araç bi gelsin bol bol soru soracam sizlere.

ü

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et